13 sierpnia powróciła zdaniem wielu najsilniejsza z europejskich lig – Premier League. Niespodzianki były już w meczu otwarcia, w którym beniaminek Brentford wygrał 2:0 z Arsenalem Londyn. Na okazję powrotu Ligi Angielskiej promocję przygotował bukmacher forBet, który tym razem nie oferuje pieniędzy ani freebetów, a kody promocyjne do darmowej aktywacji Canal PLUS online.

Zagraj Ligę Angielską w forBET i odbierz CANAL+ online na miesiąc

W tym roku walka o mistrzostwo Ligi Angielskiej zapowiada się na bardzo zaciętą. Wzmocnienia poczyniły oba kluby z Manchesteru, Chelsea, a wciąż silną i konkurencyjną kadrą dysponuje Liverpool, do składu którego niedługo powrócą kontuzjowani Virgil van Dijk i Joe Gomez. Faworytem najlepszych bukmacherów do mistrzostwa jest Manchester City, na który kurs na eWinner wynosi 1.77. Dalej w kolejności znajdują się Chelsea, Liverpool i Manchester United.  

Canal PLUS online jest nową platformą, której zależy na szybkim rozpromowaniu. Z tego tytułu w porozumieniu z bukmacherem fortBet stacja przygotowała promocję dzięki której będziemy mogli korzystać za darmo z platformy, która transmituje mecze Premier League. Aby wziąć udział w promocji należy w dniach 12-16 sierpnia postawić zakład na ligę angielską za dokładnie 59 zł. Na kuponie muszą być zawarte minimum 3 zdarzenia z kursem min. każdego z nich – 1.30. Kody promocyjne zostaną przydzielone dla pierwszych 500 graczy, którzy w okresie trwania promocji zagrali kupon zgodny z warunkami promocji. Rejestrując się u tego bukmachera warto skorzystać z kodu promocyjnego forBet, który oferuje wiele korzyści.

 

Z kodem TYPERVIP odbierz bonus powitalny od forBet!