Środek trwającego tygodnia przyniesie nam istotne rozstrzygnięcia. W pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów zagra bowiem nowy mistrz Polski, Lech Poznań. We wtorkowy wieczór Kolejorz zmierzy się z Qarabagiem. Jak tym razem wypadnie poznańska ekipa? Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję na puchary europejskie, w ramach której możemy zgarnąć freebet o wartości 45 pln. Jak z niej skorzystać?

Zagraj eliminacje LM – odbierz freebet 45 pln

Wtorkowy i środowy wieczór przyniesie łącznie piętnaście starć na wysokim poziomie. Ciekawie zapowiada się wyjazdowy mecz Sheriffa Tiraspol ze Zrinjskim Mostarem. Ekipa z Mołdawii w poprzedniej edycji Champions League zaprezentowała się naprawdę nieźle – pokonali przecież Real Madryt! Bukmacher forBET proponuje freebet o wartości 45 pln, który możemy wykorzystać na eliminacje do Ligi Europy i Ligi Konferencji. Jak go uzyskać? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego forBET.

W dniu 05.07.2022, do godziny 18:00, należy zagrać kupon za dokładną stawkę 99 pln. Co najmniej 1 zdarzenie powinno dotyczyć rozgrywek eliminacji Ligi Mistrzów. Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść przynajmniej 1.20. Kurs łączny powinien wynosić przynajmniej 2.50 Zdarzenia muszą być z oferty przedmeczowej. Gracz może otrzymać freebet 45 pln za spełnienie warunków promocji. Bonusem należy obrócić 1-krotnie po kursie łącznym min. 2.00, z minimalnym kursem łącznym 1.20, 3 zdarzeniami, w ciągu 96h od otrzymania.

[blok_bonus]