Jeszcze nie ochłonęliśmy po sukcesie Kamila Stocha w Turnieju Czterech Skoczni, a już wielkimi krokami zbliżają się kolejne sportowe emocje. Przed nami 23 Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2018, które odbędą się w Pjongczang w Korei Południowej.

W dniach 9 – 25 lutego oczy całego sportowego świata będą zwrócone w stronę południowokoreańskiego Pjongczang, gdzie po raz 23 najlepsi specjaliści od zimowych konkurencji na świecie będą rywalizować o medale Igrzysk Olimpijskich. Na rozdanie czeka 102 komplety medali w 15 dyscyplinach, a powalczą o nie reprezentanci 88 krajów świata.

Która reprezentacja zdobędzie najwięcej medali? Sprawdźcie, co na ten temat sądzą pracownicy firmy bukmacherskiej forBET, która zaprezentowała na to swoją ofertę zakładów.

Przy okazji zachęcamy do zgarnięcia bonusu powitalnego w wysokości 650zł – klik. 

Gospodarza tegorocznej olimpiady zimowej wyłoniono już w 2011 roku. Pjongczang pokonał konkurentów zdecydowaną większością głosów, zostawiając daleko w tyle Monachium i Annecy.

Fani sportów zimowych mogą być spokojni i nie martwić się o dostęp do transmisji z Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018. Zawody pokażą w Polsce dwie stacje telewizyjne – Eurosport oraz Telewizja Polska.