Długo wyczekiwany Mundial 2022 zbliża się wielkimi krokami. Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej rozpoczną się już 20 listopada o godzinie 17:00 starciem Kataru z Ekwadorem. Bukmacher Fortuna proponuje ciekawą promocję, w ramach której możemy powalczyć o niebagatelną pulę wynoszącą milion złotych. Swoimi przemyśleniami dotyczącymi meczów mundialowych warto dzielić się w sekcji typy na dziś. Jak wziąć udział w konkursie o milion pln?

Wyzwanie o milion

Pierwszy mecz Polski na tegorocznym Mundialu odbędzie się we wtorek, 22 listopada. Polacy o 17:00 zagrają z Meksykiem. Cztery dni później podejmą Arabię Saudyjską, a 30 listopada zmierzą się z faworytem grupy – Argentyną. Emocji na pewno nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na wspomnianym konkursie. Bukmacher Fortuna oferuje pulę wynoszącą milion pln za poprawne wytypowanie drabinki tegorocznego Mundialu. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniach 10.11-20.11.2022, do godziny 17:00, roku należy zalogować się na swoje konto gracza i wypełnić drabinkę meczową swoimi typami na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022. Nagroda główna w konkursie to milion złotych, które zostanie podzielone na wszystkich, którzy poprawnie wytypują całą drabinkę, łącznie z końcowym wynikiem meczu finałowego. Gracz ma tylko jedną szansę na wytypowanie drabinki. Dodatkowo nagrodzonych zostanie kolejnych 50 typerów, którzy uzyskają największą liczbę punktów. Pula dodatkowa wyniesie 100 000 pln. Konkurs jest darmowy – wymaga jedynie zalogowania na konto gracza.