Co prawda walka o najwyższy cel tj. mistrzostwo w Anglii została już rozstrzygnięta, ale pomimo tego wciąż kilka drużyn ma o co walczyć. Pamiętajmy, że w praktyce sezon nie kończy się w momencie wyłonienia mistrza, a wtedy gdy oprócz zwycięzcy ligi znamy drużyny które z niej spadną i te które w przyszłym sezonie zagrają w europejskich pucharach. Mówiąc o europejskich pucharach w kontekście angielskiej Premier League nie można nie wspomnieć o jutrzejszym pojedynku Manchesteru United z Liverpoolem. Z okazji tego meczu dostępny jest specjalny bonus od Betfan.

Wystrzelony kurs na Manchester United!

Manchester United może być już pewny tego, że w przyszłym sezonie będzie jednym z uczestników Ligi Mistrzów. Są oni aktualnie wiceliderem tabeli, z przewagą czterech punktów nad Leicester, jednakże mając przy tym rozegrane mniej o jedno spotkanie. W przypadku Premier League, poza tymi finansowymi, to nie ma żadnej różnicy czy drużyna zajmie 2 miejsce czy jednak skończy na 4. Wynika to z faktu, że wszystkie pierwsze cztery drużyny gwarantują sobie udział w rozgrywkach LM. Trudno jest zatem ocenić, jak Czerwone Diabły podchodzić będą do pozostałych spotkań w tym sezonie. Jak już dobrze wiemy, jutro (13.05) zmierzą się z Liverpoolem Jurgena Kloppa. O ile gospodarze tego spotkania mają bardzo jasną i klarowną sytuację w lidze, tak The Reds mogą odczuwać niesamowitą presję. Przy aktualnym układzie tabeli, znajdują się oni na miejscu umożliwiającym grę w Lidze Europy w przyszłym sezonie. Nie mniej jednak, jeżeli w spotkaniu z Manchesterem United nie zdobędą punktów, a zdobędzie ich komplet Everton, to aktualni Mistrzowie Anglii spadną na pozycje, które da im jedynie grę w kwalifikacjach do nowo powstałej Europa Conference League. Po tak wyśmienitym poprzednim sezonie nie tego oczekiwali ich kibice. Dlatego też, w spotkaniu które rozpocznie się o godzinie 21:15 to goście będą drużyną, która potrzebuje punktów. Czerwone Diabły mają spokojną i bezpieczną pozycję, przez co do spotkania mogą podejść na większym luzie. Z pewnością nie zabraknie predykcji na to spotkanie w Typach Dnia!

Nowa promocja dedykowana jest jedynie dla nowych graczy. Polega ona na tym, że osoby które założą konta u legalnego bukmachera Betfan pomiędzy 12 maja godziną 16:00, a 13 maja godziną 21:15, będą mogli zagrać zwycięstwo Manchesteru United po kursie 25.00. Dodatkowym warunkiem jest wpłacenie depozytu o minimalnej kwocie 50 zł. Maksymalna stawka jaką można postawić na to zdarzenie wynosi 10 zł, czyli korzystając z tej promocji maksymalnie możemy wygrać 250 zł (bez odjęcia podatku). Pamiętajcie aby zagrać typ ze specjalnej zakładki, a nie z oferty na to spotkanie.

Zarejestruj się z kodem TYPERVIP i odbierz 600 zł cashbacku!

Odbieram 600 zł z kodem TYPERVIP