Legię Warszawa w końcu czeka test z prawdziwego zdarzenia w ramach walki o miejsce w Lidze Mistrzów. Oto ich kolejnym rywalem będzie ekipa, która z Europejskimi Pucharami jest nieco lepiej obeznana. Dinamo Zagrzeb, bo o tym klubie mowa, jest faworytem tego dwumeczu. Jednak, dopóki piłka w grze!

Wystrzelony kurs na Legię!

Wśród legalnych bukmacherów panuje konsensus, że Legia Warszawa będzie musiała pokazać się z jak najlepszej strony, aby przejść chorwacką drużynę. Nic w tym dziwnego. Dinamo Zagrzeb dość regularnie dochodzi do faz grupowych europejskich rozgrywek. Najnowsza ich przygoda z Ligą Mistrzów to sezon 2019/2020. Co prawda, w grupie z Atalantą, Manchesterem City i Szachtarem Donieck znaleźli dla siebie raptem dwa punkty. Nie można im jednak odmówić pucharowego obycia i doświadczenia. Sezon później doszli oni przecież do ćwierćfinału Ligi Europy, po drodze sensacyjnie eliminując Tottenham Hotspur.

Za Legią Warszawa już dwie rundy eliminacyjne. Wojskowi poradzili sobie z mistrzem Norwegii oraz drużyną z Estonii. Czy w zadowalającym stylu? Powiedzmy, że można było zagrać lepiej. Najważniejszy jest jednak wynik końcowy i nikt Legionistom raczej nie będzie wytykał estetycznych mankamentów, jeśli uda im się wyeliminować Dinamo Zagrzeb.

Jednakże, w ostatniej kolejce Ekstraklasy, w grze Legii zabrakło nie tylko stylu, ale i wyniku właśnie. Porażka z beniaminkiem, Radomiakiem Radom aż 1:3 nie przystoi drużynie, która ma aspiracje na coś więcej, niż tylko eliminacje do Europejskich Pucharów. Rezultat ten nie napawa optymizmem sympatyków stołecznej Legii, na chwilę przed starciem z dużo silniejszym rywalem.

Mistrza Polski czeka ciężka wyprawa do Chorwacji. Bałkany gościnne są dla turystów chcących tam jedynie wypocząć. W sporcie natomiast ciężko przyjezdnym liczyć na przychylność gospodarzy. Legia, jeśli marzy o grze w Europie, dobry wynik, a później awans, będzie musiała wywalczyć sobie bardzo ciężką pracą.

Mimo, że Wojskowi nie są faworytami, to nikt nie twierdzi, że nie uda im się Dinamo Zagrzeb pokonać. Co więcej, futbol kocha underdogów, a to daje nam często idealną okazję do wyszukania naprawdę ciekawych typów. A jedną z najbardziej interesujących propozycji przygotował dla nas Betfan.

Bonus od Betfana to świetna oferta dla wierzących w zwycięstwo Legii Warszawa w Chorwacji. Czemu? Ponieważ bukmacher ten proponuje za wygraną polskiej drużyny kurs 10.0! Aby skorzystać z tej promocji nie trzeba wiele robić. Wystarczy, że postawimy na zwycięstwo Legii za maksymalnie 25 zł na kuponie solo, wybierając zdarzenie z oferty zakładów specjalnych, która znajduje się pod tym linkiem (https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie/podwyzszamy-kursy!/promocje/matchday-boost/boost-04082021/6856587). Oferta obowiązuje do 4.08, do godziny 20:00.  I to wszystko. Ewentualna wygrana z kuponu o zwiększonym kursie trafi prosto na konto główne.

Nawet 600 zł bez ryzyka u Betfana!

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP