Euro 2020 wystartowało, a wraz z nim pojawiają się kolejne promocje. Legalni bukmacherzy oferują naprawdę ciekawe propozycje, tym samym warto przyjrzeć się temu, co przygotował dla nas Superbet. Pierwszy mecz fazy grupowej reprezentacja Francji rozegra już 15.06.2021 roku, a wśród zawodników na boisku powinien pojawić się od dawna nie powoływany Karim Benzema. Francuzi podejmą nie byle kogo, bowiem ich przeciwnikiem będą Niemcy, byli mistrzowie świata w piłce nożnej mężczyzn. Spotkania takich ekip to zdecydowanie nie jest zwykły mecz, obok którego można przejść obojętnie. Takie wydarzenia to święto futbolu w pełnej krasie. W tej sytuacji nie pozostaje nam przecież nic innego, jak liczyć na wielkie emocje i doskonałe spotkanie. 

Karim Benzema po kilku latach absencji w kadrze narodowej Francji powrócił. Doskonały napastnik, którego znamy z występów w Realu Madryt, czy też wcześniej w Olympique Lyon to zawodnik nietuzinkowy. Kontrowersyjny, bezwzględny snajper z pewnością jest jednak piłkarzem wysokiej klasy. Na mecz Francji, rzecz jasna, jest jeszcze wiele różnych typów bukmacherskich – jeżeli chcesz podzielić się swoimi, koniecznie zajrzyj do typów dnia. Wspomniana promocja obowiązywać będzie jedynie 15.06.2021, dlatego jak najszybciej przyjrzyjmy się jej warunkom. 

Jak skorzystać z mnożnika 7.00 na gol Karima Benzemy?

Promocja obowiązuje jedynie 15 czerwca 2021 roku. W celu wzięcia udziału należy zarejestrować konto u bukmachera Superbet poprzez stronę partnerską we wspomnianym dniu. W okresie trwania promocji gracz zobowiązany jest do zawarcia pierwszego zakładu za stawkę pomiędzy 10 do 50 PLN (bez podatku obrotowego), na gol strzelony przez Karima Benzemę w meczu Francja vs Niemcy. Kupon musi być typu singiel, a promocja dotyczy oferty przedmeczowej (kupon LIVE nie podlega pod promocje!). Promocyjny zakład powinien zostać złożony za środki depozytowe i jednocześnie powinien być pierwszym zakładem zawartym po dokonaniu wpłaty na konto. Zakłady zawarte ze środków bonusowych nie będą wliczane do wspomnianej oferty. Bonus będzie aktywowany na koncie gracza do 48h po zakończeniu promocji. Uwaga – oferty promocyjne w Superbet nie łączą się – a więc oznacza to, że wzięcie udziału w promocji realizuje się poprzez spełnienie oddzielnie jej wszystkich wymogów. W ciągu 3 dni od przyznania bonusu należy go zaakceptować, a następnie, w celu możliwości wypłaty, obrócić przyznaną kwotę bonusową 3-krotnie. Środki bonusowe będą aktywne przez 7 dni. Warunki obrotu są następujące: min. kurs kuponu singiel to 1.80, kuponu multi również 1.80 ( min. kurs pojedynczego zdarzenia 1.40). Najmniejszy kurs dla zakładów systemowych to 1.80 dla najniższej kombinacji, oferta zarówno przedmeczowa, jak i LIVE (z wyłączeniem sportów wirtualnych). Szczegóły promocji znajdują się tutaj.

Bonusy na start od Superbet już na Ciebie czekają!

Odbieram bonusy na start