Już teraz dzięki nowemu bonusowi Betfan, poza wygranymi z kuponów możemy zyskać jeszcze więcej. Bukmacher stworzył specjalną promocję z okazji nadchodzącego EURO 2020. Podczas turnieju zdobywać będziemy mogli specjalne punkty i dzięki nim będziemy mogli zyskać dodatkowe nagrody. Co najważniejsze nagrody w żaden sposób nie są uzależnione od tego ilu uczestników przekroczy dany próg. Nasza wygrana jest od tego niezależna i otrzymamy ją bez względu na fakt ile innych osób znajdzie się na tym samym progu co my.

GRAJ EURO I WYSKOCZ NA WAKACJE

Już jutro, czyli 11 czerwca rozpoczną się Mistrzostwa Europy w piłkę nożną. Na Stadio Olimpico w ramach meczu otwarcia zmierzą się ekipy Włoch i Turcji. Niewątpliwym faworytem tego spotkania jest drużyna Roberto Manciniego, która zdecydowanie imponuje zawodnikami, których posiada w kadrze. Warto wspomnieć, że jest to ekipa, która w eliminacjach do EURO 2020 zdobyli okrągłe 30 punktów, co robi naprawdę duże wrażenie. Nie jest zatem niczym dziwnym, że kurs na ich zwycięstwo wynosi zaledwie 1.55 i to właśnie w tę stronę będzie kierowanych większość typów bukmacherskich na to spotkanie. Z drugiej jednak strony Turków nie można lekceważyć, ponieważ już wielokrotnie udowodnili, że potrafią sobie radzić nawet z dużo lepszymi od siebie rywalami. Niewykluczone, że będzie to reprezentacja, która zostanie czarnym koniem turnieju. Do tego, czy tak faktycznie będzie zostało jeszcze trochę czasu i należy się skupić na najbliższym spotkaniu. Z całą pewnością będziemy świadkami bardzo zaciętego meczu, w którym jest wyraźny faworyt, lecz nie może on być pewny swojego zwycięstwa.

Mistrzostwa Świata 2018, półfinałowy mecz Anglia – Chorwacja, brzmi znajomo? Powtórka z tego meczu czeka nas już w pierwszych dniach trwania EURO 2020. Obie te drużyny zmierzą się ze sobą w walce o trzy punkty w grupie D. Nie będzie raczej niczym racjonalnym wskazywanie na faworyta tego spotkania. Personalnie oczywiście lepiej wygląda drużyna z Wysp Brytyjskich, jednakże Chorwacja również posiada w swoich szeregach gwiazdy światowego formatu. Pamiętamy, że półfinał mundialu należał do Chorwatów i można spodziewać się, że tym razem Anglicy będą chcieli udowodnić swoją wartość. Czy im się uda? Przekonamy się już 13 czerwca. Polscy bukmacherzy bez wątpienia przygotują na ten mecz dużą ilość zakładów, w związku z czym gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Zasady promocji są banalne. Za każdą obróconą złotówkę otrzymamy 1 punkt do naszego rankingu. Określonych jest kilka progów, na których czekają na nas poszczególne nagrody. Nagrodą główną jest bonus o wartości 300 zł, 4000 zł na konto główne oraz voucher na wakacje o równowartości 20.000 zł! Szczegółowa rozpiska nagród znajduje się powyżej. Warto wiedzieć, że do rankingu wliczają się punkty za zakłady ze wszystkich dyscyplin, czyli krótko mówiąc nie obejmuje jedynie zakładów na mecze EURO 2020. Jedynym warunkiem, jaki spełnić musi gracz jest fakt, iż musi postawić zakład SOLO albo AKO z kursem minimalnym 2.50.

Skorzystaj z bonusu na start rejestrując się z kodem TYPERVIP

Odbieram bonus z kodem TYPERVIP