Miło nam poinformować, że zwycięzcą turnieju 1vs1, który rozpoczął się 10 czerwca, został Paweł Fokus! W finale, po zażartym boju, ograł Szymona Pióro. Obaj Panowie podeszli do rywalizacji w taktyczny sposób. Pod koniec ostatniego mieli po 2 trafione typy i trzeci zostawili sobie dosłownie na ostatnią chwilę. Szymon próbował przebić kurs 1,90, udostępniając 2,00. Paweł w kontrataku (kilka minut później!) postawił nie na wysokość kursu, a na skuteczność – chciał trafić 3/3, publikując najniższy możliwy kurs – 1,50. Szczęście w nieszczęściu – dla Pawła – jego bezpieczny typ nie wszedł, ale i jego finałowy rywal również nie miał szczęścia. Ostatecznie obaj Panowie trafili 2/3 typy, a o zwycięstwie zdecydował wyższy trafiony kurs – 1,90 vs 1,57. W meczu o 3. miejsce emocje były nieco mniejsze, gdyż Krzysztof Kozłowski oddał mecz walkowerem, podając 2 typy (wymagane były 3). Miejsce na podium zostaje zajęte przez Szymona Puzika, który trafił 2/3 typy.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału. Turniej miał swoje lepsze i gorsze momenty. Tak jak zapowiadaliśmy, była to próbna, inauguracyjna edycja, która pozwoli wyeliminować kilka niedociągnięć na przyszłość i doprecyzować regulamin. Cały turniej miał się opierać głównie na rywalizacji o miano najlepszego typera, a także na pomocy potrzebującym i osiągnęliśmy zamierzony cel. Mamy nadzieję, że bawiliście się super! Do tego zebraliśmy razem 1085 złotych – jesteście wielcy! Niebawem opublikujemy filmik, w którym zostanie udokumentowane przekazanie środków dla osób potrzebujących.
Dodatkowo chcieliśmy jeszcze bardziej podsycić rywalizację i zaoferowaliśmy drobną pulę nagród w postaci freebetów do legalnego bukmachera eToto:

  • 4. miejsce – 20 PLN
  • Zwycięzca meczu o 3. miejsce – 30 PLN
  • Finalista – 50 PLN
  • Zwycięzca – 200 PLN

Wyniki:

Finał: Paweł Fokus + + – (wyższy kurs 1,90 vs 1,54) vs Szymon Pióro + + –
Mecz o 3. miejsce: Szymon Puzik + + – (Skuteczność)  vs   Krzysztof Kozłowski  – – (Brak trzeciego typu)

W okolicach września zaprosimy Was na kolejną edycję turnieju. Śledź informacje na naszym fanpage oraz grupie

O CO CHODZI Z TYM TURNIEJEM?

W turnieju 1vs1 uczestnicy rywalizują na zasadzie fazy pucharowej, podając dokładnie 3 typy w każdej rundzie rozgrywek, która ma miejsce co 3-4 dni. Ten, który osiągnie lepszy wynik typerski w swojej parze, przechodzi do kolejnej rundy… i tak aż do finału.