Na trwających właśnie Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej nie brakuje niespodzianek. W grupie Polski doszło do niecodziennej sytuacji. Arabia Saudyjska pokonała Argentynę 2:1! Kolejnym rywalem biało-czerwonych będą właśnie pogromcy Leo Messiego i spółki. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje 200 pln bonusu przy co najmniej jednej połowie meczu wygranej przez Polaków w meczu z Arabią. Jak skorzystać z promocji?

Wygrana połowa meczu – bonus 200 pln

Bez znaczenia na poziom gry w ostatnim spotkaniu reprezentacji Polski z Meksykiem, mecz z Arabią koniecznie trzeba zobaczyć. Dla biało-czerwonych to mecz o wszystko. Przy scenariuszu z porażką, Polakom będzie bardzo ciężko o awans, ponieważ na koniec pozostanie mecz z Argentyną. Bukmacher Fortuna oferuje bonus dla nowych graczy wynoszący 200 pln. Warunkiem jest co najmniej jedna połowa wygraną przez Polskę w meczu z Arabią Saudyjską. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 23.11-26.11.2022, do godziny 14:00, należy zarejestrować konto u bukmachera i wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu minimum 30 pln, a kolejno postawić przedmeczowy kupon Solo za minimum 4 pln brutto. Na kuponie musi znajdować się typ na zwycięstwo Polski w przynajmniej jednej połowie w sobotnim meczu na mundialu z Arabią Saudyjską. Podsumowując, jeżeli zakład okaże się wygrany, wówczas gracz otrzyma bonus 200 pln do wykorzystania lub wypłaty u bukmachera.