[blok_bonus]

 

W ten poniedziałek skupmy się na naszym rodzimym futbolowym podwórku. W ramach ostatniego meczu pierwszej kolejki dopiero co startującej Ekstraklasy Górnik Zabrze podejmie u siebie Cracovię. Początek meczu już o 19:00! Pierwsza kolejka przyniosła kilka ciekawych rezultatów – Lech Poznań niespodziewanie uległ Stali Mielec 0:2, zaś Legia jedynie zremisowała z beniaminkiem z Kielc. Bukmacher Fortuna proponuje ciekawą promocję, a już teraz warto dzielić się swoimi typami na polską ligę, i nie tylko, w typach na dziś

Wygrana lub zwrot 30 pln

Najlepsza liga świata ruszyła! Mowa rzecz jasna o rodzimej Ekstraklasie. Wystartowała również Fortuna 1 Liga, tym samym zmaganie w dwóch najwyższych poziomach rozgrywkowych oficjalnie możemy uznać za rozpoczęte. Już dziś o 18:00 Zagłębie Sosnowiec rozegra swój pierwszy mecz w tym sezonie. Ich rywalem będzie Resovia Rzeszów. O 19:00 zobaczymy również ciekawe starcie towarzyskie Borussi Dortmund z hiszpańską Valencią. Emocji w każdym razie nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na jednej z nich. Bukmacher Fortuna oferuje zwrot 30 pln w punktach za przegrany kupon. Jak skorzystać z promocji? 

W dniu 18.07.2022, w godzinach 18:00-20:00, roku należy dokonać depozytu minimum 30 pln korzystając z kodu promocyjnego „Fortuna”. Następnie, w ciągu 12h, należy postawić kupon na dowolne zdarzenia z oferty na żywo. Kupon może być zawarty w formule Solo, AKO lub Maxikombi. Jeżeli kupon okaże się przegrany, wówczas gracz otrzymuje równowartość 30 pln w punktach FKP. Promocja, rzecz jasna, łączy się z Happy Hours.