W najbliższych dniach skupimy się na rozgrywkach krajowych. Wszystkie topowe ligi europejskie, a więc po pierwsze Premier League, Bundesliga, La Liga, Seria A, a także Ligue 1, rozpoczną kolejną rundę zmagań. Przed nami wiele hitowych starć – w ramach Calcio A Juventus zmierzy się z Napoli, zaś AC Milan podejmie AS Romę. Bukmacher Fortuna proponuje ciekawą promocję, bowiem wprowadza do swojej oferty narzędzie do budowania zakładów – Betbuilder. Swoimi przemyśleniami dotyczącymi wspomnianych meczów warto dzielić się w sekcji typy na dziś. Jak skorzystać z bonusu?

Wygrana lub bonus w Betbuilderze

Gdyby tego było mało w Hiszpanii zobaczymy ciekawie zapowiadające się starcie – w sobotni wieczór lider hiszpańskiej ekstraklasy, Real Madryt, zmierzy się z Valencią. Emocji na pewno nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na wspomnianej promocji. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 10 pln w punktach za przegrany kupon złożony z Betbuildera. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniach 06.01-09.01.2022 roku należy postawić kupon za minimalną stawkę 10 pln.  Na kuponie powinien znaleźć się minimum 1 zakład złożony za pomocą Betbuildera. Dotyczy jedynie oferty prematch. Kupon może być zawarty w formule SOLO, AKO lub Maxikombi. Jeżeli kupon okaże się przegrany, wówczas gracz otrzymuje równowartość 10 pln w punktach FKP. Zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte do godziny 23:59 dnia 09.01.2022 roku. Bonus bukmacher przyzna graczom do końca 10.01.2022 roku. Promocja łączy się z Happy Hours i Bonusami AKO.

[blok_bonus]