Liga Narodów trwa w najlepsze, a reprezentacja Polski, póki co, zaprezentowała się w kratkę. Po stosunkowo udanym meczu z Walią przyszła wstydliwa porażka 6:1 z Belgami. Rzecz jasna sama przegrana nie powinna nas dziwić, niemniej jednak przyczepić się można do postawy niektórych zawodników. Piłkarze pod wodzą Czesława Michniewicza nie będą mieli łatwego życia, gdyż już w sobotę zmierzą się z Holandią, która pokonała wysoko właśnie Belgów. Bukmacher Fortuna proponuje ciekawą promocję, a już teraz warto dzielić się swoimi typami na piłkę nożną, i nie tylko, w typach na dziś

Wygrana lub bonus 50 pln 

Już jutro o 20:45 Austria podejmie mistrzów świata, a więc Francję. Równolegle zobaczymy ciekawe starcie Danii z Chorwacją. Mecz jest o tyle ciekawy, że kilka dni temu Dania pokonała Francuzów, notowanych zdecydowanie wyżej. Emocji z pewnością nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na jednej z nich. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 50 pln w punktach za kupony spełniające kilka warunków. Jak skorzystać z promocji? 

W dniach 10.06-13.06.2022 roku należy stawiać kupony za stawkę wynoszącą minimum 50 pln brutto. Na kuponie musi znajdować się przynajmniej jedno zdarzenie dotyczące piłki nożnej. Może to być kupon Solo, AKO lub Maxikombi. Dotyczy jedynie oferty prematch. Kurs łączny kuponu powinien wynieść przynajmniej 2.00. Należy postawić łącznie 4 kupony – po 1 na każdy dzień trwania promocji (od piątku do poniedziałku). Każdy kupon musi spełniać powyższe wymagania. Gracz otrzyma równowartość 50 pln w punktach FKP. Zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte do godziny 23:59 dnia 13.06.2022 roku. Bonus zostanie przyznany do końca 14.06.2022 roku.

[blok_bonus]