Faza kwalifikacji tegorocznych zmagań Ligi Konferencji Europy trwa w najlepsze, a polskie drużyny, póki co, w większości stawiają czoła rywalom. Porażka Pogoni Szczecin z chorwackim Osijekiem nie powinna nas jednak dziwić. Przygoda reszty drużyn jednak nie dobiegła jeszcze końca, a lista ekip, które awansowały do fazy właściwej, ostatecznie zaczyna się klarować. Pary są naprawdę ciekawe, bowiem między innymi Legia Warszawa zagra z wyżej notowanym rywalem, również z Chorwacji – mowa oczywiście o drużynie Dinama Zagrzeb. Piłkarze pod wodzą Czesława Michniewicza nie będą mieli łatwego życia, ale my skupmy się póki co na naszym rodzimym futbolowym podwórku. Bukmacher Fortuna proponuje ciekawą promocję, a już teraz warto dzielić się swoimi typami na polską ligę, i nie tylko, w typach na dziś

Wygrana lub bonus 50 pln za polską ligę

Najlepsza liga świata ruszyła! Mowa rzecz jasna o rodzimej Ekstraklasie. Wystartowała również Fortuna 1 Liga, tym samym zmaganie w dwóch najwyższych poziomach rozgrywkowych oficjalnie możemy uznać za rozpoczęte. Już dziś o 18:00 Zagłębie Lubin podejmie beniaminka, a więc ich rywalem będzie Górnik Łęczna. O 20:30 zaś zobaczymy ciekawe starcie Górnika Zabrze z poznańskim Lechem. Być może na boisko wybiegnie wyczekiwany przez długie lata przez fanów ze Śląska, ale nie tylko, Łukasz Podolski. Emocji w każdym razie nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na jednej z nich. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 50 pln w punktach za przegrany kupon zawierający wydarzenia z dwóch najwyższych polskich lig. Jak skorzystać z promocji? 

W dniach 30.07-01.08.2021 roku należy postawić kupon za minimalną stawkę 50 pln brutto. Na kuponie muszą znajdować się wydarzenia dotyczące tylko i wyłącznie Ekstraklasy i 1 ligi polskiej. Minimalna liczba zdarzeń to 4. Dotyczy jedynie oferty prematch. Kupon może być zawarty w formule AKO lub Maxikombi. Jeżeli kupon okaże się przegrany, wówczas gracz otrzymuje równowartość 50 pln w punktach FKP. Zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte do godziny 23:59 dnia 01.08.2021 roku. Bonus zostanie przyznany do końca 02.08.2021 roku. Promocja, rzecz jasna, łączy się z Happy Hours i Bonusami AKO. 

Zarejestruj konto u bukmachera Fortuna i odbierz bonus bez depozytu!

Odbieram 20 PLN bez depozytu