Pełną parą ruszyły już Mistrzostwa Europy, trwa już druga kolejka zmagań grupowych.. Rozgrywki EURO z zapartym tchem oglądają fani futbolu na całym świecie. Z tej okazji możemy się spodziewać fali super promocji oferowanych przez polskich bukmacherów.

Wygraj EURO

11 czerwca, w piątek rozpoczęły się Mistrzostwa Europy. W meczu otwarcia zmierzyły się Turcy z Włochami na Stadio Olimpico w Rzymie. Pomimo, że to reprezentanci kraju z Bliskiego Wschodu byli wpisani w protokole jako gospodarze, więcej ujrzeliśmy kibiców „gości”. Reprezentanci kraju Półwyspu Apenińskiego byli faworytami tego spotkania. Na trybunach zasiadło maksymalnie 23 309 kibiców. Mecz mogliśmy obejrzeć w TVP 1 bądź TVP Sport.

Jednak dla nas Polaków ważniejsze było spotkanie, które odbyło się 3 dni później. 14 czerwca o godzinie 18:00 na Gazprom Arena w Petersburgu, Polska zmierzyła się z reprezentacją naszych południowych sąsiadów – Słowacją. Mecz z trybun mogło obejrzeć maksymalnie 33 900 kibiców. Według kursów wystawianych przez bukmacherów, nasza reprezentacja jest faworytem tego spotkania, może nie zdecydowanym ale jednak kurs na Biało-Czerwonych jest ponad dwukrotnie niższy niż na Słowaków. Niestety boisko zweryfikowało naszych piłkarzy i teraz pozostaje nam nadzieja wygranej z Hiszpanią.

W pierwszej kolejce Mistrzostw Europy spotkaniem, które zapowiadało się najciekawiej było starcie dwóch potęg piłkarskich. Mecz ten był rozgrywany o godzinie 21:00, 15 czerwca na Allianz Arena w Monachium. Z trybun to spotkanie mogło oglądać maksymalnie 14 600 sympatyków piłki nożnej. W meczu, o którym mowa zmierzyli się reprezentacje Francji oraz Niemiec. Był to prawdopodobnie mecz, który zadecydował o układzie w tabeli grupie F, gdyż to właśnie te dwie drużyny są upatrywane jako faworyci do bezpośredniego awansu z tej grupy.

Sprawdź też: bonusy bukmacherskie

Od  31 maja 2021 roku, możesz brać udział w promocji Wygraj EURO. Pamiętaj jednak aby zaznaczyć chęć udziału w owej promocji, przez co automatycznie zostaniesz do niej zapisany. W trakcie trwania promocji będą pojawiać się różne zadania, polegające na przykład na wpłacie 30 zł depozytu albo zagrania kuponu przedmeczowego na piłkę nożną. Zadań ogólnie pojawi się 25, osoby, które wykonają 17 z 25 zadań wezmą udział w podziale 1 500 000 PLN. Promocja trwa do 24 czerwca, nagroda zostanie przyznana użytkownikom, którzy spełnili warunek do dnia 27.06 w postaci bonusu.

 

 

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta na STS to nie zwlekaj, załóż już teraz, a otrzymasz bonus powitalny!