Ostatnie dni na mundialu przynoszą bardzo ważne rozstrzygnięcia. Do fazy pucharowej awansowała już między innymi Francja czy Anglia. Najważniejszą jednak wiadomością jest, że w fazie play-off znajdą się też Polacy. Biało-czerwonych czeka ciężkie starcie z Trójkolorowymi. Niemniej jednak skupmy się na innych grupach. Czwartkowe starcia też powinny przynieść wiele emocji. Najlepsi legalni bukmacherzy obsypują nas promocjami, my jednak skupmy się na jednej z nich. Bukmacher Betters oferuje freebet w wysokości do 20 pln. Jak go zdobyć?

Zobacz również: Darmowe typy bukmacherskie

Wybierz freebet dla siebie 

W ramach czwartkowych starć na mundialu Chorwacja zagra z Belgią, a Kanada podejmie Maroko. O 20:00 Japonia zmierzy się z Hiszpanią. W równoległym starciu Kostaryka powalczy z Niemcami. Na ten moment jedynie Kanada nie ma szans na wyjście z grupy. Bukmacher Betters przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać freebet o wartości do 20 pln. Jak skorzystać z promocji? 

Zobacz również: Kod promocyjny Betters

W celu skorzystania z freebetu do 20 pln należy w dniu 01.12.2022 zagrać kupon typu Kombi na czwartkowe mecze MŚ 2022. Minimalna stawka kuponu to 20 pln. Kurs każdego zdarzenia musi wynieść przynajmniej 1.50. Za zagranie kuponu składającego się z 2 zdarzeń, gracz otrzyma freebet 10 pln. W przypadku 3 zdarzeń na zakładzie graczowi przysługuje freebet 15 pln. Za 4 zdarzenia gracz otrzyma najwyższy freebet o wartości 20 pln. Freebet należy wykorzystać na kupon Solo lub Kombi z min. kursem 1.14, wyłącznie na zdarzenia z MŚ 2022. Bonus jest ważny 48h, a maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.