Wtorek od lat kojarzy nam się z rozgrywkami piłkarskimi na najwyższym poziomie. To wszystko za sprawą słynnej Ligi Mistrzów. Także i dzisiejszy wieczór przyniesie wiele emocji, gdyż czekają nas dwa bardzo interesujące zestawienia. Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher GoPlusBet oferuje freebet w wysokości do 35 pln dla graczy chcących uczcić piłkarskie święto.

Wtorkowy freebet do 35 pln

W ramach pierwszego starcia FC Porto zmierzy się z włoskim Interem. Poprzednio mediolański Inter skromnie pokonał Portugalczyków 1:0. W drugim meczu dzisiejszego wieczoru obecny mistrz Anglii, Manchester City, zmierzy się z solidnie dysponowanym RB Lipsk. W poprzednim starciu drużyny podzieliły się punktami. Bukmacher GoPlusBet przygotował specjalną promocję dla graczy, w ramach której możemy otrzymać freebet o wartości do 35 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu GoPlusBet.

W celu skorzystania z freebetu do 35 pln należy w dniu 14.03.2023 do godziny 23:59 zagrać kupon typu AKO (min. 3 zdarzenia). Minimalny kurs łączny kuponu musi wynieść 3.14. Za kupon o stawce 39 pln, gracz otrzyma  freebet o wartości 20 pln. Przy stawce 49 pln, graczowi przysługuje freebet 25 pln. Z kolei za stawkę 59 pln, przysługuje freebet 30 pln. Najwyższy freebet o wartości 35 pln można otrzymać za kupon ze stawką 69 pln. Freebet jest do wykorzystania na kuponie z min. 3 zdarzeniami z min. kursem pojedynczego zdarzenia 1.30. Termin ważności freebetu to 7 dni od momentu przyznania. Promocja łączy się z innymi bonusami. Maksymalna wygrana z freebetu to 2279 pln. Freebet przysługuje niezależnie od wyniku kuponu! Kupon musi być rozliczony do 23:59 w dniu 14.03.2023.