Nadchodzące dni zapowiadają się szalenie interesująco, bowiem czekają nas naprawdę emocjonujące starcia. W Lidze Mistrzów będziemy świadkami jednego z najciekawszych meczów w ostatnim czasie. Barcelona z Robertem Lewandowskim na czele przyjedzie do Monachium by zmierzyć się z tamtejszym Bayernem. To bez wątpienia mecz z kategorii tych, które po prostu należy obejrzeć, a na pewno nie będziemy rozczarowani. Zajrzyj koniecznie do rankingu bukmacherów, by być na bieżąco. My jednak skupmy się na nocnych rozgrywkach. Naprzeciw nam, entuzjastom sportu, wychodzi bukmacher forBET, który przygotował specjalną ofertę na zbliżające się dni. Nie pozostaje nam nic innego, jak przygotować się na wspomniane starcia, które powinny przynieść wiele emocji. 

Wrześniowe noce bez podatku

W porze nocnej zazwyczaj grają drużyny zza cceanu – ligi meksykańska, kolumbijska, czy też chillijska, najczęściej gra w porze naszego snu. Niemniej jednak nowa promocja bukmachera forBET jest skierowana do nocnych marków.  W związku z tym, warto mieć na uwadze kod promocyjny forBET. Aby w pełni móc cieszyć się wszystkimi dyscyplinami sportowymi w nadchodzących dniach warto przyjrzeć się szczególnie jednej z promocji. Dzięki niej możemy grać nocny sport bez podatku – jak to zrobić?

Promocja obowiązuje w dniach 05.09.2022 – 30.09.2022, w godzinach 23:00-6:00. Aby z niej skorzystać należy zagrać kupon składający się z minimum 3 zdarzeń dotyczących dowolnej dyscypliny sportowej. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Nie trzeba nic potwierdzać  – współczynnik kuponu, który spełnia podane wymagania, automatycznie zmieni się na 1.00, dzięki czemu zagramy bez podatku i będziemy mogli wygrać aż 14% więcej. Dotyczy jedynie oferty live. Kupon musi zostać zagrany za środki pochodzące z konta depozytowego. Promocja nie łączy się z promocją bez podatku z Pakietu Powitalnego.