NA CZYM TO POLEGA?

Turniej typerski odbywa się na zasadach pucharowych. Gracze podają po 3 typy z kursem 1,50 i wyżej w każdej rundzie rozgrywek (1/128 finału, 1/64, 1/32, 1/16, 1/8 i tak dalej) i ten, który osiągnie lepszy wynik typerski w swojej parze, przechodzi do kolejnej rundy. Udział biorą użytkownicy, którzy dokonali zapisu przed startem rozgrywek.

DO KIEDY PODAĆ TYPY?

Termin na podanie typów w tej rundzie rozgrywek – półfinał: od piątku (12 czerwca) godz 14:00 do końca soboty (13 czerwca). Należy pamiętać, aby mecz rozpoczął się nie później niż w sobotę do godz 23:59 a podanie typu konieczne jest najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem meczu. Typ podany jeszcze w sobotę, ale rozpoczynający o godzinie 0:05 w niedzielę nie zostanie wliczony. W momencie gdy uczestnik nie poda wszystkich typów; poda typ/y za późno, kurs któregoś spotkania będzie za niski, bądz zdecydowanie zawyżony, zostanie to odebrane jako “brak typu” co w konsekwencji wyklucza uczestnika z dalszej rywalizacji, natomiast jeśli uczestnik nie poda informacji o bukmacherze z którego korzystał bedzie to podlegać karze -0.20 kursu.

Finał i pojedynek o 3 miejsce zaczniemy o 12:00 w niedzielę (14 czerwca) i potrwa do końca dnia.

 

Pary 1/2

Paweł ZdunekVSPiotr Zak
Pawel BefkoVSKamil Satława

PEŁNY REGULAMIN TYPOWANIA:

 1. Kurs minimalny zakładu to 1,50 (bez zaokrąglania). Brak maksymalnego kursu.
 2. Komentarze z typem/typami dodajemy najpóźniej 30 minut przed rozpoczęciem meczu. Start turnieju 17 lutego o 22:00, wtedy też pojawi się pierwszy post do typowania. Kolejne daty będą odkrywane w kolejnych postach turniejowych.
 3. Każdy uczestnik podaje maksymalnie jeden typ na dany mecz/pojedynek (czyli konieczne jest podanie 3 typów na 3 różne wydarzenia).
 4. Komentarze można dodawać oddzielnie (każdy typ jako nowy komentarz), a można też podać od razu 3 typy w jednym komentarzu.
 5. Kursy i typy podajemy z oferty wymienionych legalnych bukmacherów: Fortuna, STS, Totolotek, ForBET, LVBET, E-Toto, Milenium, Superbet, Totalbet, PZBUK, Betclic, eWinner, Betfan. W momencie gdy uczestnik nie poda informacji z jakiego bukmachera korzystał, bedzie to podlegać karze -0.20 kursu.
 6. O przejściu do kolejnej rundy decyduje: 1. skuteczność, 2. Wyższy trafiony kurs, a jeśli będzie on identyczny: 3. Czas dodania typu (kto pierwszy podał trafiony typ, ten przechodzi dalej)
 7. W razie jeśli obaj bezpośredni rywale trafią 0/3, o wyniku zdecyduje najwyższy podany kurs.
 8. W konkursie obowiązuje zasada Lucky Loosers. Uczestnik ma szansę przejść dalej nawet, jeśli przegrał swój bezpośredni pojedynek.
 9. Typy podajemy jako “użytkownik”, nie jako gość.
 10. Jeśli typ zostanie rozliczony jako ZWROT (np w przypadku zakładów “bez remisu” lub z powodu przełożenia meczu), gracz ma dwie opcje: a) podać kolejny typ, który zastąpi zwrot lub b) zostawić typ rozliczony po kursie 1,00 (który spełni podanie wymaganych 3 typów, natomiast nie będzie liczony ani na plus, ani na minus; w takim przypadku skuteczność będzie liczona z pozostałych 2 typów (0, 50 lub 100%) jednak w momencie gdy uczestnik nie poda wszystkich typów; poda typ/y za późno, kurs któregoś spotkania będzie za niski, bądz zdecydowanie zawyżony, zostanie to odebrane jako „brak typu” co w konsekwencji wyklucza uczestnika z dalszej rywalizacji.
 11. Jeśli gracz A poda typ z kursem 1,55 i jego bezpośredni rywal poda identyczny typ, ale po kursie 1,60, obu graczom rozliczymy go po kursie 1,55, aby żaden z nich nie otrzymał przewagi wynikającej z podania typu w innym terminie, zawyżenia kursu lub skorzystania z innego bukmachera. Ta zasada działa tylko w przypadku bezpośrednich rywali.
 12. Organizator może wykluczyć z turnieju “subkonta” (tj udział jednej osoby na dwóch różnych kontach)
 13. Organizator zastrzega możliwość zmiany regulaminu w trakcie trwania turnieju, informując o tym uczestników w nowym wpisie.
 14. W kwestiach spornych ostateczną decyzję ma Organizator.