Na koniec tygodnia niesiemy dobre wieści. Oficjalnie możemy rozpocząć kolejny weekend, a wraz z nim kolejną rundę futbolowych zmagań. Na dobry start wita nas warta uwagi oferta najlepszych bukmacherów. W piątkowy wieczór Lens podejmie u siebie drużynę Troyes. Jak poradzi sobie ekipa Przemka Frankowskiego? Na polskim podwórku beniaminek z Łodzi, Widzew, zmierzy się z Cracovią. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje promocję obowiązującą tylko dziś, tj. 09.09.2022. W jej ramach możemy otrzymać bonusowe 50 pln od depozytu, jeśli nie dokonaliśmy jeszcze depozytu.

Wpłać 50 – zgarnij 50

Oprócz wspomnianego starcia we Francji i Polsce, czeka nas także starcie w niemieckiej Bundeslidze. Znajdujący się w strefie spadkowej FC Augsburg zmierzy się z Werderem Bremą. Czy spragnieni kolejnych zwycięstw zawodnicy z Bremy pogorszą sytuacje Augsburga? Bukmacher Fortuna oferuje bonusowe 50 pln od pierwszego depozytu na konto gracza. Spieszmy się, bo promocja obowiązuje tylko dziś, 09.09! Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny i skorzystać także z innych bonusów na start.

Promocja obowiązuje tylko nowych graczy, a także tych, którzy posiadają już konto, ale nie dokonali jeszcze żadnego depozytu. W dniu 09.09.2022, należy dokonać wpłaty minimum 50 pln z kodem „FORTUNA” na saldo główne. W ciągu 24h gracz otrzyma bonusowe 50 pln w punktach Fortuna Klub Plus, które można wykorzystać na zakłady. Gracz ma 7 dni od przyznania nagrody na jej aktywację w sekcji „bonusy”. Punkty można przeznaczyć na dowolne zakłady przedmeczowe i na żywo.