Z okazji meczu Wisła Kraków – SSC Napoli na 115-lecie krakowskiego klubu promocję przygotował bukmacher LVBet. Spodziewamy się, że pojedynek z topowym włoskim klubem będzie pięknym widowiskiem, pełnym składnych akcji i pięknych bramek. Podobne oczekiwania mają najlepsi bukmacherzy, na czele z LVBet, który oferuje dodatkową kasę w przypadku zwycięskiego zakładu na to spotkanie.

Wisła – Napoli: EkstraMecz = EkstraKasa w LV BET

Wisła Kraków od kilku lat boryka się z poważnymi problemami finansowymi i wizerunkowymi. Od czasu, gdy światło dzienne ujrzał film dokumentalny ujawniający patologie w zarządzie Wisły, klub popadł w długi i dzięki wydatnej pomocy Jakuba Błaszczykowskiego udało mu się uniknąć spadku z Ekstraklasy. Głośno zapowiadane spotkanie z Napoli będzie dobrą okazją na odwrócenie złej karty i “powrót na salony”.

Napoli w trakcie tego presezonu prezentuje się bardzo dobrze i nie straciło nawet jednej bramki. Spore wrażenie wywarło na kibicach pewne zwycięstwo nad Bayernem Monachium – Włosi wygrali z Mistrzem Niemiec na Allianz Arena aż 3:0. Mamy nadzieję, że Wisła na tak piękną okazję jaką jest 115-lecie klubu pokaże większą determinację w trakcie spotkania z Napoli aniżeli Bayern i postawi się podopiecznym Luciano Spallettiego.

Aby wziąć udział w promocji LVBet należy postawić w dniach 02.08.21 od 12:00 do środy 04.08.21 do 17:59 kupon za minimum 50 zł z kursem minimalnym 1.75 ze zdarzeniem przedmeczowym Wisła Kraków – SSC Napoli. W przypadku wygranej, otrzymamy od bukmachera dodatkowe pieniądze:

  • bukmacher płaci 10 PLN za każdą bramkę Polaka
  • bukmacher płaci 100 PLN za hattrick
  • bukmacher płaci 50 PLN za bramkę Jakuba Błaszczykowskiego głową
  • bukmacher płaci 15 PLN za gola Zielińskiego spoza pola karnego
  • bukmacher płaci 100 PLN za pojawienie się Trenera Hyballi na trybunach wśród kibiców Wisły

Nie zapomnijcie podczas zakładania konta skorzystać z kodu promocyjnego LVBet, który zapewnia między innymi bonus bez depozytu w wysokości 20 zł.

Odbierz bonus powitalny z kodem TYPERVIP!

Odbieram 20 PLN bez depozytu