Kiedy na prawdziwych boiskach, kortach, parkietach czy torach akurat nic się nie dzieje, nie oznacza to, że nie czekają na nas różne promocje. Fortuna przygotowała dla graczy sportów wirtualnych naprawdę ciekawą ofertę!

Sprawdź bonusy bez depozytu.

Wirtualny pewniak

Nie musisz czekać na weekend, żeby móc znaleźć dla siebie ciekawe mecze do obstawienia. Wirtualne ligi grają cały czas, a kupony rozliczane są co kilka minut. Wolisz bardziej dystyngowane klimaty? Udaj się na wirtualny tor wyścigów konnych i obstawiaj swojego faworyta. Oferta cyfrowego sportu na Fortunie jest naprawdę szeroka i wielu znajdzie w niej coś dla siebie.

Bezsprzecznym wielkim plusem tego rodzaju rozgrywki jest jej tempo. Mecz piłkarski nie trwa tutaj 90 minut z potencjalną dogrywką. Zajmuje on kilka chwil, a ty nie musisz rezerwować całego popołudnia, żeby przypilnować rozstrzygnięcia swojego kuponu.

Dodatkowo wirtualne sporty stanowią nieco inne doświadczenie, niż obcowanie ze sportem rzeczywistym. Różni się tutaj, chociażby element losowości. Sporty rzeczywiste oparte są na losowości naturalnej. W przypadku wirtualnej rozgrywki do czynienia mamy z programem, algorytmem, który realną rzeczywistość ma imitować. Które z tych doświadczeń bardziej Ci odpowiada?

I co niezwykle ważne, sporty wirtualne cieszą się sporą liczbą przeróżnych ofert i promocji. Jedną z nich przygotowała dla nas Fortuna.

Sprawdź sporty walk.

Skorzystanie z tej promocji jest niezwykle proste. Wystarczy postawić na wirtualne sporty za minimum 10 zł. Dwa kupony po 10 zł dadzą nam bonus w postaci 10 zł w FKP. Trzy takie kupony to 15 zł w FKP, natomiast 4 kupony raz 10 zł to aż 25 zł w FKP! Promocja dotyczy kuponów rozstrzygniętych do 27.09.2021 do godziny 9:00, natomiast postawić je trzeba do 26.09.2021.

[blok_bonus]