175 we freebetach z okazji Świąt na eWinner. Bukmacher w nawiązaniu do poszukiwań Wielkanocnych jajek, oferuje graczom freebety, każdy może zdobyć jeden freebet na dzień, każdy o wysokości 35 zł. Sprawdź też zakład bez ryzyka na eWinner.

Wielkie typowanie

Czeka nas weekend sportowych emocji, hity rozgrywane w Ekstraklasie, Premier League, Bundeslidze i Ligue 1. To nie jest czcze gadanie. W Premier League spotkanie drużyn pierwszej i trzeciej, w Ekstraklasie, Ligue 1 i Bundeslidze mecz pierwszej i drugiej. Dodatkowo derby w Turynu we Włoszech. To wszystko na przestrzeni kilku dni toż to idealny weekend dla wszystkich fanów futbolu. Dodatkowo Święta więc do pracy iść nie trzeba, można tylko siedzieć i siąknąć ze szwagrem te piłkarskie emocje przy jajeczku.

Nasza propozycja harmonogramu oglądania wygląda tak. Na początek o godzinie 17:00 mecz ligi francuskiej PSG – Lille. O 17:30 w sobotę mecz Legia – Pogoń, oglądamy pierwszą połowę jak zapowiada się słaby mecz to przełączamy o 18:30 jak nie to będą potrzebne co najmniej 3 ekrany. O 18:30 bowiem startują dwa mecze Lipsk z Bayernem i Leicester z City. No tutaj już zależnie od preferencji albo tak jak zostało wspomniane korzystamy z większej ilości ekranów. Generalnie nie można narzekać bo naprawdę jest co oglądać. Mówią że od przybytku głowa nie boli, ale w ten weekend można mieć pewne problemy z wyborem meczów.

Aby uzyskać freebet należy zagrać kupon AKO na dowolne zdarzenia z oferty, po kursie minimalnym 2.50 za kwotę równą dokładnie 69 PLN. Jeśli spełnisz warunki promocji otrzymasz 35 PLN freebet do wykorzystania w ciągu 24 godzin na zakłady na żywo w aplikacji mobilnej eWinner. Maksymalny kurs kuponu zagranego za freebet wynosi 10.00. Z akcji tej możesz korzystać każdego dnia w trakcie trwania promocji.

Zakład bez ryzyka do 155 zł już na Ciebie czeka u bukmachera eWinner!

Odbieram zakład bez ryzyka na start