Nadciągająca sobota zgromadzi przed odbiornikami nie tylko fanów sportów drużynowych, ale również entuzjastów szeroko pojętych sztuk walki. Z pewnością wszyscy sympatycy gal typu freak fight nie mogą doczekać się 20 listopada. Odbędzie się wówczas 12 edycja gali FAME MMA. Karta walk jest o tyle szeroka, że będziemy mieli okazję zobaczyć aż dziesięć pojedynków. Arkadiusz Tańcula podejmie Jacka Murańskiego, Kasjusz “Don Kasjo” Życiński skrzyżuje rękawice z Marcinem Wrzoskiem, zaś Mateusz Janusz z kanału Fit Lovers zmierzy się z Kacprem Blonskym. To tylko przedsmak tego głośnego eventu. Jeden z legalnych bukmacherów wyszedł graczom naprzeciw i przygotował z tej okazji specjalną promocję, w ramach której do zgarnięcia jest pula wynosząca 20 000 pln. Warunkiem zwycięstwa jest poprawne wytypowanie rezultatów wszystkich dziesięciu starć. 

Wielki jackpot na Fame MMA 12

Fame MMA zbudowało już potężną markę, śladem której kroczą już kolejne organizacje. Gale typu freak fight zyskały w Polsce ogromną popularność i przyciągają przed odbiorniki rzesze fanów. W gale angażują się głośne nazwiska, a organizacja i przede wszystkim rozmach jest naprawdę godny podziwu. Abstrahując od poziomu sportowego, która bywa różny, skupmy się na krótkotrwałej promocji. Oprócz klasycznej oferty przygotowanej przez bukmachera Betclic, do wygrania jest spora suma pieniędzy. Jak wziąć udział w jackpocie? Warto skorzystać również z kodu promocyjnego od Betclic.

W celu wzięcia udziału w promocji w dniach 16.11-20.11.2021, do godziny 19:30, należy zagrać kupon z salda głównego za minimalną stawkę 10 pln. Na kuponie muszą znajdować się rozstrzygnięcia wszystkich 10 walk gali Fame MMA 12 (typy 1 lub 2, wynik końcowy). Kupon musi zostać zawarty z oferty przedmeczowej. Maksymalna liczba kuponów podlegających promocji to 5. Główna nagroda w wysokości 20 000 pln zostanie podzielona wśród osób, które trafią dokładne rozstrzygnięcia wszystkich 10 walk. W przypadku jednego zwycięzcy – zgarnie on całą pulę. Można również otrzymać jednorazowy bonus w wysokości 10 pln, jeżeli większość rozstrzygnięć będzie trafiona. Nagroda trafi na bonusowe konto zwycięzcy do 23.11.2021, do godziny 17:00. W celu wypłaty bonusu należy go obrócić 6-krotnie po minimalnym kursie 2.00 w ciągu 30 dni od otrzymania. 

[blok_bonus]