Przed nami już dwudziesta piąta kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w polskiej piłce nożnej. Czeka nas wiele emocji – dostarczą nam je chociażby starcie Wisły Kraków z poznańskim Lechem, a także Cracovii z aktualnym liderem, a więc Pogonią Szczecin. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował z tej okazji specjalną promocję, w ramach której do zgarnięcia jest pula wynosząca aż 55 000 pln. Warunkiem zwycięstwa jest poprawne wytypowanie rezultatów wszystkich dziewięciu starć. Zadanie nie jest proste, ale warto spróbować. 

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Wielki Jackpot na Ekstraklasę – 55 000 w puli

Wszyscy entuzjaści polskiej piłki z zadumą obserwują walkę o mistrzostwo kraju w tym sezonie. Minimalne różnice między pierwszą trójką sprawiają, że każdy kolejny mecz jest szalenie istotny. W najbliższej kolejce zmierzą się także Raków Częstochowa ze Stalą Mielec i Piast Gliwice z Lechią Gdańsk. Emocji tym sam z pewnością nie zabraknie. Oprócz standardowej oferty przygotowanej przez bukmachera Betclic, do wygrania jest spora suma pieniędzy. Jak wziąć udział w jackpocie, którego pula wynosi 55 000 pln

Zobacz również: Kod promocyjny Betclic

W celu wzięcia udziału w promocji w dniach 09.03-11.03.2022, do godziny 18:00, należy zagrać kupon za minimalną stawkę 10 pln. Na kuponie muszą znajdować się rozstrzygnięcia wszystkich 9 meczów 25 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy (typy 1 lub 2 lub X). Promocja dotyczy tylko oferty przedmeczowej. Maksymalna liczba kuponów podlegających promocji to 5. Nie wymaga się żadnego kursu minimalnego. Główna nagroda w wysokości 55 000 pln zostanie podzielona wśród osób, które trafią dokładne rozstrzygnięcia wszystkich 9 meczów 25 kolejki Ekstraklasy W przypadku jednego zwycięzcy – zgarnie on całą pulę. Nagroda trafi na bonusowe konto zwycięzcy do 15.03.2022. W celu wypłaty bonusu należy go obrócić 6-krotnie po minimalnym kursie 2.00 w ciągu 10 dni od otrzymania. Dodatkowo, jeżeli wytypujesz więcej typów niż Michał Pol (kupon na stronie bukmachera), otrzymasz bonusowe 10 pln. 

[blok_bonus]