Właśnie rozpoczyna się okres świąt wielkanocnych. Jak wiadomo, jest to czas który spędza się z rodziną. Nie oznacza to jednak, że nie odbywają się żadne wydarzenia sportowe. W dodatku bukmacher LvBet przygotował z tej okazji specjalną promocję.

Wielkanocne 400 PLN

W ten weekend z całą pewnością nie można narzekać na brak ciekawych meczów. W dodatku, to jeszcze nie koniec wrażeń, które na nas czekają w tym tygodniu. Już jutro o godzinie 21 odbędzie się niezwykle ciekawe spotkanie w hiszpańskiej LaLidze. Sevilla podejmie u siebie aktualnego lidera tabeli Atletico Madryt. Trudno jest wskazać faworyta, co skutkuje wysokimi i wyrównanymi kursami. Zapowiada się, że będzie to niezwykle emocjonujące spotkanie, zwłaszcza że obie drużyny prezentują podobną formę.

Nieco wcześniej, bo o godzinie 18 będziemy świadkami derbów Berlina. W roli gospodarza będzie ekipa Unionu, która podejmie miejscową Herthę. Goście dotychczas nie imponowali formą, świadczy o tym ich miejsce w tabeli. Z kolei ekipa Fischera Ursa spisuje się zaskakująco dobrze. Spodziewać się można występu Krzysztofa Piątka, który w trakcie przerwy reprezentacyjnej strzelił bramkę w meczu przeciwko Węgrom. Miejmy nadzieje, że węgierski szkoleniowiec wystawi napastnika Reprezentacji Polski w pierwszym składzie.

W celu skorzystania z promocji musimy dokonać depozytu na minimalną kwotę 25 zł. Po wpłacie otrzymamy bonus o wartości 2% wpłaconego depozytu co dodatkowo zostanie pomnożone razy 25. Aby skutecznie zagrać za bonus, musimy postawić kupon z co najmniej 3 zdarzeniami o łącznym kursie minimum 2.50. Co więcej pojedyńcze zdarzenie na kuponie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.25.

 

Już teraz, za założenie konta na LvBet otrzymać można 20 zł bez depozytu.

Chcę 20 PLN bez depozytu