0

Dzieje się w meczu Lechii Gdańsk z Jagiellonią Białystok. Pod koniec pierwszej połowy kibice zobaczyli trzy bramki – dwie dla gospodarzy i jedną dla gości. I właśnie ten gol dla Jagiellonii autorstwa Marko Poletanovicia był wyjątkowej urody.

Pomocnik gości w 38. minucie pięknie przymierzył z dystansu i pokonał Zlatana Alomerovicia. Golkiper gospodarzy był w tej sytuacji bez szans!

Chwilę wcześniej gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Flavio Paixao, który tym samym stał się najskuteczniejszym strzelcem w historii Lechii na poziomie Ekstraklasy.

Kiedy wydawało się, że pierwsza część gry zakończy się remisem, gola na 2:1 dla drużyny z Gdańska strzelił Jarosław Kubicki. Patrząc na przebieg pierwszych 45 minut, w drugiej połowie emocji z pewnością nie zabraknie!