0

Męczyło się Napoli przez długi czas w wyjazdowym meczu z Atalantą. Choć goście wyszli na prowadzenie już w 2. minucie spotkania za sprawą Fabiana Ruiza, potem to gospodarze atakowali i dopięli swego na początku drugiej połowy po trafieniu Duvana Zapaty.

Kiedy wydawało się, że obie drużyny podzielą się punktami, gola w 86. meczu na 2:1 dla Napoli strzelił Arkadiusz Milik. Napastnik reprezentacji Polski pojawił się na boisku na ostatnie 10 minut zmieniając Driesa Mertensa.

Drugi z reprezentantów Polski grających w Napoli, Piotr Zieliński pojawił się na boisku kilka minut wcześniej od Milik zmieniając Fabiana Ruiza.

Atalanta podczas czterech doliczonych przez arbitra minut próbowała doprowadzić do remisu, ale gol Milika ewidentnie ich podłamał i nie byli już tak efektowni w swoich atakach, jak jeszcze chwilę wcześniej.

W następnej kolejce Napoli podejmie na Stadio San Paolo jedną z najsłabszych drużyn w lidze, Frosinone. Może tym razem Polacy dostaną szansę od początku?