0

Powiedzenie, że w Europie nie ma już słabych drużyn po raz kolejny znajduje potwierdzenie w rzeczywistości. Luksemburskie Dudelange w meczu Ligi Europy właśnie strzelił dwa gole Milanowi na stadionie włoskiej drużyny.

Spotkanie lepiej zaczęło się dla gospodarzy, którzy za sprawą Cutrone w 21. minucie otworzyli wynik meczu. Później jednak stało się coś, czego nikt się nie spodziewał, gdyż kilka minut przed przerwą wyrównał Stolz.

Kiedy wydawało się, że to tylko wypadek przy pracy podopiecznych Gennaro Gattuso, po przerwie goście wyszli na prowadzenie. Pepe Reinę pokonał Tuprel i kibice Rossonerich byli w szoku.

Na szczęście w drugiej części drugiej połowy zawodnicy Milanu wrzucili wyższy bieg i najpierw za sprawą samobójczego trafienia piłkarza gości doprowadzili do remisu, a potem strzał z dystansu Hakana Calhanoglu wyprowadził gospodarzy na prowadzenie 3:2.