W ten weekend będziemy świadkami przede wszystkim wielu świetnych meczów w topowych ligach europejskich. Czeka nas chociażby niedzielne starcie derbowe Tottenhamu z West Hamem, a także jeden z najbardziej wyczekiwanych meczów na świecie, a więc słynne El Clasico! Real Madryt podejmie Blaugrane na Santiago Bernabeu. Z pewnością nie zabraknie emocji i pięknych bramek. W związku z tym warto przyjrzeć się promocji przygotowanej przez jednego z bukmacherów. W jej ramach bowiem możemy otrzymać zwrot do 40 pln, gdy jeden z typów okaże się nietrafiony.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Weekendowy pewniak – zwrot do 40 pln we freebetach

Większość z nas z wielką uwagą śledzi rozgrywki w topowych ligach europejskich. Ciekawie zapowiada się starcie lidera francuskiej Ligue 1, PSG, z ekipą z Monaco. Niedzielny wieczór uraczy nas arcyciekawym meczem – Sevilla zmierzy się z Realem Sociedad. Gdyby tego było mało,  Marsylia zmierzy się z Nice. Bukmacher Betclic wychodzi nam, graczom, naprzeciw i oferuje bonus. W jego ramach, po spełnieniu podanych warunków, możemy otrzymać zwrot stawki aż do 40 pln. Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny od Betclic

W dniach 18.03-20.03.2022 należy postawić kupon składający się z minimum 5 zdarzeń. Nie ma minimalnej stawki. Zdarzenia muszą dotyczyć tylko i wyłącznie piłki nożnej. Minimalny kurs ogólny kuponu to 4.00. Nagroda, w postaci zwrotu stawki do 40 pln, zostanie przyznana w wypadku, gdy jedno ze zdarzeń okaże się nietrafione. Kupon musi być rozliczony do 23:59 w dniu 20.03.2022. Nagroda trafi na bonusowe konto gracza w dniu 22.03.2022. Bonus trafi na osobne saldo freebet na koncie gracza.

[blok_bonus]