Czy dla prawdziwych fanów sportu istnieje coś piękniejszego niż cały tydzień przepełniony futbolem? Po kilku dniach emocjonujących zmagań czekają nas nie mniej ważne mecze ligowe. Przed nami wiele ciekawych zestawień. Arsenal  zmierzy się z Brentford, a Monaco podejmie Paris-Saint Germain. Nudzić nie będą się również entuzjaści angielskiej Championship, gdzie lider Burnley zmierzy się z Preston. Nie mamy chyba wątpliwości, że najbliższe dni będą obfitować w emocje. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 50 pln bonusu. Jak skorzystać z promocji?

Weekendowy pewniak – bonus 50 pln

Bez znaczenia na preferencje klubowe i ligowe, niedzielne zestawienie Villarrealu z Barceloną po prostu trzeba zobaczyć. Ten mecz to wielka szansa dla podopiecznych Xaviego na umocnienie się na pozycji lidera. W niedzielny wieczór odbędą się również starcia obu drużyn z Manchesteru – City zagra z Aston Villą, a United podejmie Leeds United, z którymi podzielili się punktami w środę. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 50 pln w punktach FKP za spełnienie poniższych wymagań. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniach 10.02-12.02.2023, należy zawrzeć 3 kupony, po 1 na każdy dzień promocji. Stawka każdego kuponu powinna wynieść minimum 50 pln brutto. Kupon musi być zakładem typu Solo, AKO lub Maxikombi, z minimalnym kursem łącznym 2,00, z oferty przedmeczowej. Przynajmniej jedno zdarzenie na każdym z kuponów musi dotyczyć Fortuny 1 Ligi. Zdarzenia muszą zostać rozliczone do 23:59 w dniu 12.02.2023. Bez znaczenia na powodzenie zakładu, gracz otrzyma bonus 50 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. Każdy kupon musi być postawiony innego dnia!