Piątek oznacza początek, kolejnego sportowego weekendu. Jest to okres, w którym oferta u bukmacherów jest bardzo szeroka, ze względu na dużą ilość zdarzeń. Legalni bukmacherzy, z tego powodu często mają promocję i tak jest również teraz. Superbet oferuje weekendowy cashback, za kupony obstawiane od piątku do niedzieli. Na konto bonusowe otrzymać możemy nawet do 150 zł.

Weekendowy cashback!

Dzisiaj naprawdę nie można narzekać na brak sportowych emocji. W angielskiej Premier League, zobaczymy zmagania Evertonu, który zmierzy się z Tottenhamem. Oba zespoły w ostatnim czasie, bez wątpienia są pod formą. Gospodarze nie wygrali meczu od 5 spotkań, z kolei Spurs na tyle samo pojedynków, zaliczyli jedynie jedno zwycięstwo. Jeżeli chodzi o miejsce w tabeli, to można powiedzieć, że jest to mecz o 6 punktów. Drużyna gości ma co prawda jeden punkt przewagi, jednakże ma również jedno spotkanie rozegrane więcej. Oznacza to, że w przypadku wygranej Evertonu przeskoczą oni w tabeli swoich rywali, zyskując dwa punkty przewagi, mając jeden mecz w zanadrzu.

Równie ciekawe spotkanie ujrzymy dzisiaj w Bundeslidze. O godzinie 20:30, RB Lipsk, podejmie na własnym boisku ekipę Hoffenheim. Drużyna gospodarzy, pomimo straty pięciu punktów do będącego liderem Bayernu, wciąż liczy się w walce o mistrzostwo. Co prawda, muszą oni liczyć na potknięcia Bawarczyków, którzy mają w swoich szeregach dużą ilość kontuzji. W związku z tym, Lipsk na pewno będzie walczył. Ich dzisiejsi przeciwnicy zdecydowanie nie spełniają oczekiwań swoich kibiców. Zajmują oni dopiero 12 miejsce w tabeli, bez większych szans, na jakikolwiek zadowalający rezultat w tym sezonie. Jedno jest pewne, emocji dzisiaj nie zabraknie. Jeżeli nie masz pomysłu, co można dzisiaj obstawić, koniecznie zerknij na Typy Dnia.

Jeżeli, interesuje nas promocja od Superbet, należy przyjrzeć się warunkom, jakie trzeba spełnić, aby go odebrać. Najistotniejszym jest konieczność zawarcia kuponu w ciągu weekendu. Minimalny kurs łączny musi wynosić co najmniej 2.50, a kurs na pojedyncze zdarzenie minimum 1.60. W momencie, kiedy łącznie kwota przegranych przez nas kuponów przekroczy 100 zł, zakwalifikujemy się do otrzymania 10-cio procnetowego cashbacku. Oczywiście wliczać będą się jedynie kupony, które spełniają warunki promocji. Otrzymany bonus ważny jest przez 7 dni i należy go obrócić 3-krotnie.