Kolejny weekend i kolejny raz przed nami rozgrywki piłkarskie na najwyższym poziomie. Zagrają praktycznie wszystkie topowe ligi europejskie, a więc Bundesliga, La Liga, Seria A, a także Ligue 1. Najciekawiej jawi się starcie derbowe w Anglii, gdzie Manchester United podejmie Manchester City. Swoimi przemyśleniami dotyczącymi wspomnianych meczów warto dzielić się w sekcji typy na dziś. Bukmacher Fortuna ma do zaoferowania ciekawą promocję. Jak skorzystać z bonusu? 

Weekendowy Betbuilder

We Włoszech zobaczymy ciekawie zapowiadające się starcie – w piątkowy wieczór Juventus zmierzy się z Napoli na wyjeździe. Emocji na pewno nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na wspomnianej promocji. Bukmacher Fortuna oferuje bonus w punktach za zdarzenia złożone z Betbuildera. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniu 13.01.2023, w godzinach 09:00-19:00 należy dokonać depozytu min. 30 pln z kodem „Fortuna”. W dniach 13.01-15.01.2023 roku należy stawiać kupony za minimalną stawkę 10 pln. Na kuponie powinien znaleźć się minimum 1 zakład złożony za pomocą Betbuildera. Minimalny kurs łączny kuponu to 3.00. Dotyczy jedynie oferty prematch. Kupon może być zawarty w formule SOLO, AKO lub Maxikombi. Gracz otrzyma równowartość 10 pln w punktach FKP. Pierwszy kupon należy postawić w ciągu 2h od dokonania depozytu. Kolejny kupony należy postawić w pozostałe dni promocji, jednakże nie później niż w 48h od pierwszego zakładu. W podsumowaniu promocja łączy się z Happy Hours i Bonusami AKO.