Nadciągający, wyczekiwany weekend ponownie stanie pod znakiem rozgrywek piłkarskich. Do gry wraca między innymi belgijska ekstraklasa, a rozpocznie ją starcie St. Liege z Gentem. Zagrają także inne ligi europejskie, między innymi polska Ekstraklasa, a także duńska Superliga. Przed nami wiele hitowych starć – w ramach drugiej kolejki Ekstraklasy Śląsk Wrocław zmierzy się z Pogonią Szczecin. Bukmacher Fortuna proponuje ciekawą promocję, bowiem już kilka miesięcy temu wprowadził do swojej oferty narzędzie do budowania zakładów – Betbuilder. Swoimi przemyśleniami dotyczącymi wspomnianych meczów warto dzielić się w sekcji typy na dziś. Jak skorzystać z bonusu?

Weekendowy betbuilder – bonusowe 60 pln

Gdyby tego było mało, w sobotni wieczór Cracovia zagra z Koroną Kielce, a Legia podejmie Zagłębie Lubin na Łazienkowskiej. Emocji na pewno nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na wspomnianej promocji. Bukmacher Fortuna oferuje bonus do 60 pln w punktach za przegrane zdarzenia złożone z Betbuildera. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniach 22.07-24.07.2022 roku należy postawić kupony za minimalną stawkę 20 pln.  Na kuponie powinien znaleźć się minimum 1 zakład złożony za pomocą Betbuildera. Dotyczy jedynie oferty prematch. Kupon może być zawarty w formule SOLO, AKO lub Maxikombi. Jeżeli kupon okaże się przegrany, wówczas gracz otrzymuje równowartość 20 pln w punktach FKP. Gracz może otrzymać łącznie 60 pln bonusu, za przegrane zdarzenia złożone z betbuildera w każdy dzień trwania promocji. Zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte do godziny 23:59 dnia 24.07.2022 roku. Bonus bukmacher przyzna graczom do końca 25.07.2022 roku. Promocja łączy się z Happy Hours i Bonusami AKO.