Nadciągający weekend ponownie stanie pod znakiem europejskich rozgrywek piłkarskich na wysokim poziomie. Zagrają bowiem wszystkie topowe ligi europejskie, a więc po pierwsze Premier League, La Liga, Bundesliga, Seria A, a także Ligue 1. Przed nami wiele hitowych starć – w ramach Premier League słynny Manchester United podejmie Leicester na Old Trafford. Liverpool zmierzy się z Watfordem, a Manchester City z Burnley. Bukmacher Fortuna proponuje ciekawą promocję, bowiem już jakiś czas temu wprowadził do swojej oferty narzędzie do budowania zakładów – tak zwany Betbuilder. Jak skorzystać z bonusu?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Weekendowy betbuilder – bonus 60 pln

Gdyby tego było mało w Hiszpanii zobaczymy bardzo ciekawie zapowiadające się starcie – w sobotni wieczór wracający do łask hegemon hiszpańskiej ekstraklasy, Barcelona, zmierzy się z jedną z najlepszych ekip w tym sezonie, Sevillą. Emocji na pewno nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na wspomnianej promocji. Bukmacher Fortuna oferuje bonus do 60 pln w punktach za przegrane zdarzenia złożone z Betbuildera. Jakie są warunki skorzystania z promocji? 

Zobacz również: Kod promocyjnego Fortuna

W dniach 01.04-03.04.2022 roku należy postawić kupony za minimalną stawkę 20 pln.  Na kuponie powinien znaleźć się minimum 1 zakład złożony za pomocą Betbuildera. Dotyczy jedynie oferty prematch. Kupon może być zawarty w formule SOLO, AKO lub Maxikombi. Jeżeli kupon okaże się przegrany, wówczas gracz otrzymuje równowartość 20 pln w punktach FKP. Gracz może otrzymać łącznie 60 pln bonusu, za przegrane zdarzenia złożone z betbuildera w każdy dzień trwania promocji. Zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte do godziny 23:59 dnia 03.04.2022 roku. Bonus bukmacher przyzna graczom do końca 04.04.2022 roku. Promocja łączy się z Happy Hours i Bonusami AKO.

[blok_bonus]