Nie ma lepszej okazji do stworzenia interesujących kuponów, niż zbliżająca się kolejka rozgrywek Premier League. W uważanej przez wielu za najsilniejszą na świecie lidze fascynujące pojedynki między potężnymi drużynami są niemal co weekend. Nic dziwnego, że tak wiele promocji bukmacherskich adresowanych jest właśnie do fanów Premier League. Jedną z nich przygotował właśnie bukmacher Fuksiarz.pl.

WEEKEND Z PREMIER LEAGUE

Premier League najbardziej wyrównana od lat?

Przed sezonem zapowiadano, że tegoroczne rozgrywki Premier League mogą być wyrównane jak nigdy dotąd. O tytuł mistrzowski będą z pewnością do samego końca walczyły oba kluby z Manchesteru, do których dołączy Liverpool i postawiona na nogi przez trenera Tuchela Chelsea. Lepsza forma The Blues i The Reds może zadziałać motywująco na Manchester City, który przystąpił do rywalizacji ligowej jako obrońca tytułu mistrzowskiego.

Obecnie, po 4 kolejkach, na czele stawki znajdują się 4 zespoły, które zgromadziły dokładnie po 10 punktów. Są to kolejno Manchester United, Chelsea, Liverpool i Everton. Zaskakująca jest forma The Toffees, którzy bardzo dobrze weszli w sezon. Duża w tym zasługa Richarlisona. Brazylijski skrzydłowy stał się prawdziwym liderem drużyny z Liverpoolu, ciągnąc jej grę ofensywną. Raczej mało którzy legalni bukmacherzy spodziewali się tak dobrego startu ligowego w wykonaniu Evertonu. 

zasady-promocji-fuksiarz

Promocja Fuksiarza trwa od 17.09 do 19.09. Aby wziąć w niej udział, należy zawrzeć zakład z oferty przedmeczowej lub live na Premier League za co najmniej 100 zł. Na kuponie muszą znajdować się min. 2 zdarzenia. Kupon może zawierać wyłącznie zakłady typu 1X2. Jeśli kupon okaże się przegrany, na konto bonusowe gracza trafi freebet w wysokości 25 zł. Bukmacher oferuje również bonus powitalny Fuksiarz. Składa się na niego m.in. wysoki cashback. Zdecydowanie warto z niego skorzystać obstawiając mecze zbliżającej się kolejki Premier League.

warunki-promocji-fuksiarz[blok_bonus]