Nadciągający, wyczekiwany weekend stanie pod znakiem rozgrywek piłkarskich na najwyższym poziomie. Zagrają przecież wszystkie topowe ligi europejskie, a więc po pierwsze Premier League, Bundesliga, La Liga, Seria A, a także Ligue 1. Przed nami wiele hitowych starć – w ramach Premier League słynny Manchester United podejmie Tottenham na Old Trafford, a Arsenal zmierzy się z Leicester. Bukmacher Fortuna proponuje ciekawą promocję, bowiem jakiś czas temu wprowadził do swojej oferty narzędzie do budowania zakładów – Betbuilder. Swoimi przemyśleniami dotyczącymi wspomnianych meczów warto dzielić się w sekcji typy na dziś. Jak skorzystać z bonusu?

Weekend z betbuilderem – bonusowe 60 pln

Gdyby tego było mało w Hiszpanii zobaczymy ciekawie zapowiadające się starcie – w sobotni wieczór niegdysiejszy hegemon hiszpańskiej ekstraklasy, Barcelona, zmierzy się z Osasuną. Emocji na pewno nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na wspomnianej promocji. Bukmacher Fortuna oferuje bonus do 60 pln w punktach za przegrane zdarzenia złożone z Betbuildera. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniach 11.03-13.03.2022 roku należy postawić kupony za minimalną stawkę 20 pln.  Po pierwsze, na kuponie powinien znaleźć się minimum 1 zakład złożony za pomocą Betbuildera. Po drugie, dotyczy jedynie oferty prematch. Kupon może być zawarty w formule SOLO, AKO lub Maxikombi. Jeżeli zdarzenie z betbuildera okaże się przegrane, wówczas gracz otrzymuje równowartość 20 pln w punktach FKP. Gracz może otrzymać łącznie 60 pln bonusu, za przegrane zdarzenia złożone z betbuildera w każdy dzień trwania promocji. Znaczenie dla bonusu ma wynik tylko zdarzenia złożonego za pomocą betbuildera. Zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte do godziny 23:59 dnia 13.03.2022 roku. Bonus bukmacher przyzna graczom do końca 14.03.2022 roku.

[blok_bonus]