Niedziela po raz kolejny stanie pod znakiem rozgrywek piłkarskich na najwyższym poziomie. Zagrają przecież wszystkie topowe ligi europejskie, a więc po pierwsze Premier League, Bundesliga, Serie A, a także Ligue 1. Przed nami wiele ważnych starć – w ramach Premier League słynny Manchester United podejmie Fulham na wyjeździe, a Brighton zmierzy się z Aston Villą. Bukmacher Fortuna proponuje interesującą promocję, gdyż kilka miesięcy temu wprowadził do swojej oferty narzędzie do budowania zakładów – Betbuilder. Swoimi przemyśleniami dotyczącymi wspomnianych meczów warto dzielić się w sekcji typy dnia. Jak skorzystać z bonusu?

Weekend z Betbuilderem – 20 pln bonusu 

Gdyby tego było mało we Włoszech zobaczymy ciekawie zapowiadające się starcie – w niedzielny wieczór niegdysiejszy hegemon europejskiej piłki, Inter, zmierzy się z Atalantą. Emocji na pewno nie zabraknie, a najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali szeroką ofertę. Niemniej jednak skupmy się na wspomnianej promocji. Bukmacher Fortuna oferuje bonus do 20 pln w punktach za przegrane zdarzenie złożone z Betbuildera. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny.

W dniu 13 listopada 2022 roku, w godzinach 13:00-15:00, należy dokonać depozytu min. 20 pln z kodem „Fortuna” i w ciągu 12h postawić kupon za minimalną stawkę 20 pln. Na kuponie powinny znaleźć się tylko zakłady złożone za pomocą Betbuildera. Dotyczy jedynie oferty prematch. Kupon może być zawarty tylko w formule AKO. Jeżeli kupon okaże się przegrany przez jedno zdarzenie, wówczas gracz otrzymuje równowartość 20 pln w punktach FKP. Zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte w ciągu 48h od zawarcia zakładu. Bonus bukmacher przyzna graczom do końca 14.11.2022 roku. Promocja łączy się z Happy Hours i Bonusami AKO.