Sporo dzieje się w najlepszych ligach piłkarskich europy. W ten weekend czeka nas wiele ciekawych zestawień. Leicester zmierzy się z Manchesterem City, a Valencia podejmie FC Barcelonę. Działo będzie się również na polskim podwórku, gdzie Lech Poznań zagra z Rakowem Częstochowa. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy zagrać bez ryzyka topowe ligi europejskie. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Weekend bez ryzyka

Kolejorz to bez wątpienia ciężki rywal, choć to Raków jest obecnie najlepszą drużyną w polskiej lidze. Interesującym starciem będzie również mecz Lyonu z Lille oraz Manchesteru United z West Hamem. Jak widać, oferta jest bardzo szeroka i różnorodna. Bukmacher Betcris przygotował promocję krótkoterminową, dzięki której możemy zyskać freebet o wartości 25 pln. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. W dniach 28.10 – 30.10.2022, należy dokonać depozytu min. 50 pln i zawrzeć zakład SOLO za minimalną stawkę to 50 pln. Minimalny kurs ogólny kuponu to 1.80. Zdarzenie na kuponie musi dotyczyć dowolnego meczu z następujących lig: Ekstraklasa, 1 Liga, Premier League, La Liga, Bundesliga, Serie A lub Ligue 1. Jeżeli kupon okaże się przegrany, gracz otrzyma freebet w wysokości 25 pln. Freebet należy wykorzystać na kuponie z kursem minimalnym 1.80 na kuponie SOLO na rozgrywki Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Ligi Konferencji lub wspomnianych wcześniej lig europejskich w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.