Trwający weekend zapowiada się szalenie interesująco, bowiem czekają nas naprawdę interesujące starcia. W sobotnie popołudnie rozegrana zostanie kolejka Championship, zaś niedziela uraczy nas finałami Australian Open. Zajrzyj koniecznie do rankingu bukmacherów, by być na bieżąco. To tylko kilka z wielu propozycji, które powinny przykuć naszą uwagę w ten weekend. Naprzeciw nam, entuzjastom piłki nożnej i tenisa, wychodzi bukmacher forBET, który przygotował specjalną ofertę na zbliżające się dni. Nie pozostaje nam nic innego, jak przygotować się na wspomniane starcia, które przyniosą wiele emocji. 

Bez podatku na weekend

Już dziś, a więc w sobotę, 29.01.2022 będziemy świadkami ćwierćfinałowych meczów rozgrywanych w ramach Pucharu Narodów Afryki. Zmierzą się Gambią z Kamerunem, a także Burkina Faso z Tunezją. Te i inne spotkania to esencja trwającego weekendu, przepełnionego jak zwykle futbolem, tenisem i innymi dyscyplinami. W związku z tym, warto mieć na uwadze kod promocyjny forBET. Aby w pełni móc cieszyć się futbolem i tenisem w nadchodzących dniach warto przyjrzeć się szczególnie jednej z promocji. Dzięki niej możemy grać piłkę nożną i/lub tenis bez podatku – jak to zrobić?

Promocja obowiązuje w dniach 28.01.2022 – 30.01.2022, do godziny 23:59. Aby z niej skorzystać należy zagrać kupon składający się z minimum 3 zdarzeń dotyczących piłki nożnej i/lub tenisa. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Nie trzeba nic potwierdzać  – współczynnik kuponu, który spełnia podane wymagania, automatycznie zmieni się na 1.00, dzięki czemu zagramy bez podatku i będziemy mogli wygrać aż 14% więcej. Dotyczy oferty przedmeczowej, jak też live. Kupon musi zostać zagrany za środki pochodzące z konta depozytowego. Promocja nie łączy się z promocją bez podatku z Pakietu Powitalnego. 

[blok_bonus]