Przed nami kolejny futbolowy weekend. Na wyspach będziemy świadkami jednego z najciekawszych meczów w tym sezonie – londyńska Chelsea zmierzy się ze słynnym Manchesterem United. To bez wątpienia mecz z kategorii tych, które po prostu należy obejrzeć, a na pewno nie będziemy rozczarowani. Kierując się na zachód Europy – lider hiszpańskiej ekstraklasy, Real Madryt, zmierzy się w sobotni wieczór z Sevillą. Zajrzyj koniecznie do rankingu bukmacherów, by być na bieżąco. Naprzeciw nam, entuzjastom piłki nożnej, wychodzi bukmacher forBET, który przygotował specjalną ofertę na zbliżające się dni. Nie pozostaje nam nic innego, jak przygotować się na wspomniane starcia, które powinny przynieść wiele emocji. 

Weekend bez podatku

Już dziś, w piątkowy wieczór, będziemy świadkami ciekawego starcia w Serie A. Juventus rozegra mecz z Empoli. Już jutro obecny mistrz Anglii, Manchester City, zmierzy się z Brighton. Te i inne spotkania to zwiastun nadciągającego weekendu, przepełnionego jak zwykle futbolem. W związku z tym warto mieć na uwadze kod promocyjny Totalbet. Aby w pełni móc cieszyć się futbolem w nadchodzących dniach warto przyjrzeć się szczególnie jednej z promocji. Dzięki niej możemy grać bez podatku – jak to zrobić?

Promocja obowiązuje w dniach 21.10-23.10.2022, do godziny 23:59. Aby z niej skorzystać, należy zagrać kupon składający się z minimum 4 zdarzeń. Przynajmniej jedno zdarzenie musi dotyczyć piłki nożnej. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Stawka kuponu musi wynieść przynajmniej 100 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, gracz wygrywa o 14% więcej, jeśli zaś kupon będzie nietrafiony, otrzyma zwrot 14 pln. Na każdy dzień promocji przysługuje jeden bonus, a więc można otrzymać aż trzy zwroty.