Typy na walkę Way of Blonde vs Patrycja Wieja na FAME MMA 11, czyli największy faworyt całej gali. Jak wyglądają kursy i zakłady bukmacherskie na jedyny pojedynek kobiet, który zobaczymy podczas tego wydarzenia?

Zakłady bukmacherskie Way of Blonde vs Patrycja Wieja na FAME MMA 11

Zakłady bukmacherskie na walkę Way of Blonde vs Patrycja Wieja dostępne są dla graczy w zakładce Sztuki Walki → FAME MMA w firmie Betclic, czyli u oficjalnego sponsora największej federacji typu freak fight w Polsce. Kursy od początku jasno wskazują na to, kto powinien wygrać ten pojedynek i to bez najmniejszych problemów.

Kursy Way of Blonde vs Patrycja Wieja na FAME MMA 11

Kursy na walkę Way of Blonde vs Patrycja Wieja nie pozostawiają wątpliwości – zdecydowaną faworytką tego starcia jest Karolina Bruszczyńska, czyli Way of Blonde. I trudno się temu dziwić. Kobieta od lat trenuje sporty walkach. Ma na swoim koncie dwa występy we freakowych organizacjach i dwie wygrane. Jeśli nie wydarzy się nic sensacyjnego, wygra z debiutującą Wieją i stanie do walki o pas mistrzowski, którego właścicielką jest Marta Linkiewicz.

Kiedy odbędzie się Fame MMA 11?

Typy na Way of Blonde vs Patrycja Wieja na FAME MMA 11

Biorąc pod uwagę dysproporcję, jeśli chodzi o doświadczenie i – wszystko na to wskazuje – umiejętności, niski kurs wydaje się adekwatnie wystawiony, jeśli chodzi o ten pojedynek. Typujemy wygraną Way of Blonde, jednak należy pamiętać, że na koniec wciąż mówimy o organizacji typu freak fight, w której potrafią zdarzyć się największe cuda i sensacje.

Nasz typ – Way of Blonde pokona Patrycję Wieję, kurs 1.18