Falstartem zakończył się pierwszy mecz Biało-Czerwonych na Mistrzostwach Europy w futsalu. Polacy wyraźnie przegrali z Chorwacją 1:3 i skomplikowali sobie sytuację w grupie C. Chcąc walczyć o awans do fazy pucharowej, wygrana ze Słowacją jest obowiązkiem. Zwłaszcza że nasi reprezentanci według najlepszych bukmacherów są faworytami. Promocję na tę okazję przygotował bukmacher Betfan.

Wygrana przedłuża szanse na awans

Reprezentacja Polski przyjechała na mistrzostwa Europy po raz trzeci w historii. Wcześniej grała na nich w 2001 (w Rosji) oraz w 2018 roku (w Słowenii). W obydwu dotychczasowych podejściach kończyła występ w fazie grupowej. Tegoroczne Euro rozpoczęło się dla niej nie najlepiej. Po porażce z Chorwacją, a przed drugą kolejką Polacy zajmuje trzecie miejsce w grupie C. W gorszej sytuacji jest Słowacja, która z Rosją przegrała aż 1:7. 

Ze Słowacją Biało-Czerwoni zmierzą się 25 stycznia o godzinie 20:30. Wszystkie spotkania kadry będzie można obejrzeć w TVP Sport oraz online. Trzymamy kciuki za naszych, bo druga porażka pozbawi ich szans na awans do kolejnej rundy.

zasady-promocji-betfan

Aby wziąć udział w promocji Betfan, należy postawić kupon z minimum 4 zdarzeniami, każde z kursem minimalnym 1.40. Kupon musi zawierać zakład na wygraną Polski ze Słowacją z tego linku. Dokładna stawka kuponu to 99 zł. Minimalny kurs łączny kuponu – 5.50. Po spełnieniu tych warunków zakład na to, że Polacy wygrają, zostanie automatycznie rozstrzygnięty jako wygrany bez względu na jego wynik. Jeśli pozostałe zdarzenia też weszły, wygrana zostanie w przeciągu 48h przypisana do naszego konta. Bukmacher może się także pochwalić jednym z najlepszych bonusów powitalnych na rynku. Zyskacie do niego dostęp z naszym kodem promocyjnym Betfan.

warunki-promocji-betfan

[blok_bonus]