Po pokonaniu Andory Polakom pozostały już tylko jeden mecz eliminacyjny. Rywalem będą Węgry, z którymi w marcu zremisowaliśmy 3:3. Z perspektywy awansu do MŚ w Katarze, poniedziałkowe spotkanie będzie meczem o przysłowiową pietruszkę. Węgrzy na pewno już nie załapią się na baraże, a my jesteśmy pewni co najmniej drugiego miejsca w grupie. Mimo to z interesującą ofertą promocyjna na to spotkanie wystartował bukmacher Betfan

Z Węgrami bez stawki

Cieniem na występie Polaków w meczu z Andorą niejako kładzie się stracona bramka. Zespołowi aspirującemu do rywalizacji na Mistrzostwach Świata nie przystoi tracić bramek z tak słabymi reprezentacjami jak Andora, czy San Marino. Świadomość tego ma zarówno trener Sousa, jak i kibice, którym gol dla Andory był wyjątkowo nie w smak. Tytułem rehabilitacji oczekujemy, że Biało-czerwoni na wysokości zadania staną w meczu z Węgrami.

Węgrzy wraz z końcem tych eliminacji mogą czuć spory niedosyt. Reprezentacja po raz kolejny nie zdołała zakwalifikować się do Mistrzostw Świata, w których po raz ostatni brała udział w 1986 r. W kadrze brakuje jakościowych piłkarzy, a wśród poszukując przyszłych gwiazd, wymienić można jedynie utalentowanego pomocnika RB Lipsk, Dominika Szoboszolaia. W rankingu FIFA nasz poniedziałkowy rywal znajduje się na odległej, 43 pozycji. Mimo że w spotkaniu na pewno nie wystąpią Lewandowski, Glik i Krychowiak, Polacy są wyraźnym faworytem tego starcia zdaniem legalnych bukmacherów.

zasady-promocji-betfan

Chcąc wziąć udział w promocji, należy postawić kupon z minimum 4 zdarzeniami i kursem 5.50. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 99 zł. Powinien znaleźć się na nim także specjalny zakład na wygraną Biało-Czerwonych w  meczu Polska -Węgry z tego linku. Zdarzenie z meczu Polaków zostanie rozliczone jako zwycięskie bez względu na jego wynik. Jeśli pozostałe zdarzenia z kuponu okażą się wygrane, nagroda zostanie przypisana do naszego konta. Bukmacher ma w ofercie także bonus powitalny Betfan. Zdecydowanie warto go wykorzystać podczas obstawiania zbliżających się meczów.

warunki-promocji-betfan

[blok_bonus]