Po porażkach z Norwegią i Szwecją Polacy stracili już możliwość awansu do dalszej fazy Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Gra podopiecznych Patryka Rombla w ostatnich meczach była zwyczajnie fatalna i w niczym nie przypominała występów z Białorusią, czy Austrią. Zbliżający się mecz z Rosją ma już jedynie wymiar prestiżowy, a my dalej trzymamy kciuki za naszych. Kibicuje im także bukmacher Betfan, który przygotował kolejną promocję pod hasłem „Polska guuurom”.

Polacy z nieba do piekła

Wygrane mecze grupowe wlały w serca kibiców reprezentacji Polski ogromne nadzieje, które dość szybko zastąpił, wstyd i żal, obserwując grę Biało-Czerwonych w meczach ze Skandynawami. Trudno wskazać jakiekolwiek pozytywy po wysokich porażkach 31:42 z Norwegią i 18:28 ze Szwecją. Wyróżnić można jedynie dobrą postawę Mateusza Korneckiego, dzięki któremu mecz z reprezentacją Trzech Koron nie skończył się jeszcze większą kompromitacją.

Rosjanie również po dwóch porażkach ze Szwecją i Hiszpanią szanse na awans mają już jedynie prowizoryczne. Mimo to Sborna jest wyraźnym faworytem najlepszych bukmacherów w zbliżającym się starciu z Polakami. Na pięć ostatnich spotkań Rosjanie byli górą trzy razy, podczas gdy Polacy wygrali dwa spotkania, w tym ostatnie, rozgrywane 29 grudnia 2020 roku. Liczymy, że podopiecznym Rombla uda się nawiązać do tamtego dobrego meczu i powalczyć dzisiaj o 15:30 o zwycięstwo.

zasady-promocji-betfan

Aby wziąć udział w promocji Betfan, należy postawić kupon z minimum 4 zdarzeniami, każde z kursem minimalnym 1.40. Kupon musi zawierać zakład na wygraną Polski z Rosją z tego linku. Dokładna stawka kuponu to 99 zł. Minimalny kurs łączny kuponu – 5.50. Po spełnieniu tych warunków zakład na to, że Polacy wygrają, zostanie automatycznie rozstrzygnięty jako wygrany bez względu na jego wynik. Jeśli pozostałe zdarzenia też weszły, wygrana zostanie w przeciągu 48h przypisana do naszego konta. Bukmacher może się także pochwalić jednym z najlepszych bonusów powitalnych na rynku. Zyskacie do niego dostęp z naszym kodem promocyjnym Betfan.

warunki-promocji-betfan

[blok_bonus]