Plan minimum na Mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych mężczyzn został już wykonany. Polacy zapewnili sobie już awans do fazy pucharowej. Od wyniku starcia z Niemcami zależy jednak, z iloma punktami przejdziemy do dalszej fazy turnieju. Zarówno Biało-Czerwoni, jak i nasi zachodni sąsiedzi wygrali obydwa mecze grupowe i 18 stycznia zmierzą się w meczu o pierwsze miejsce. Z uwagi na wagę tego spotkania Betfan powraca z trzecią już promocją pod hasłem „Polska guuurom”.

Z Niemcami o coś więcej niż prestiż

Poprzednie starcie z Niemcami zakończyło się remisem 23:23. Jeszcze kilka dni temu wyraźnym faworytem tego starcia według najlepszych bukmacherów byli nasi odwieczni rywale. W związku z dobrą postawą polskich szczypiornistów, a także problemami kadrowymi Niemców obecnie szanse się wyrównały. Z powodu zakażeń koronawirusem w starciu z Biało-Czerwonymi zabraknie na pewno Hendrika Wagnera i Juliusa Kuehna.

Po wysokim zwycięstwie nad Białorusią widać, że Polacy są głodni kolejnych zwycięstw, a trener znalazł sposób na zbalansowanie składu. Nie zawodzą doświadczeni szczypiorniści, a młodzi wchodzący do drużyny gwarantują satysfakcjonujący poziom. W ostatnim meczu aż siedem bramek rzucił Przemysław Krajewski, który był jednym z najlepszych zawodników na boisku. Jeśli nasz skrzydłowy tak samo dobrze spisze się w meczu z Niemcami, mamy ogromne szanse na kolejny pozytywny rezultat.

zasady-promocji-betfan

Aby wziąć udział w promocji Betfan, należy postawić kupon z minimum 4 zdarzeniami, każde z kursem minimalnym 1.40. Kupon musi zawierać zakład na wygraną Polski z Białorusią z tego linku. Dokładna stawka kuponu to 99 zł. Minimalny kurs łączny kuponu – 5.50. Po spełnieniu tych warunków zakład na to, że Polacy wygrają, zostanie automatycznie rozstrzygnięty jako wygrany bez względu na jego wynik. Jeśli pozostałe zdarzenia też weszły, wygrana zostanie w przeciągu 48h przypisana do naszego konta. Bukmacher może się także pochwalić jednym z najlepszych bonusów powitalnych na rynku. Zyskacie do niego dostęp z naszym kodem promocyjnym Betfan.

warunki-promocji-betfan

[blok_bonus]