Od pewnego zwycięstwa Polacy rozpoczęli zmagania na Mistrzostwach Europy w piłce ręcznej. Zwycięstwo było dość nieoczekiwane, zwłaszcza że legalni bukmacherzy jako faworyta wskazywali Austrię. Mistrzostwa pokazują jednak, że warto stawiać na niespodzianki, chociaż w meczu z Białorusią takowej się nie spodziewamy. Razem z bukmacherem Betfan liczymy na spokojne zwycięstwo Biało-Czerwonych.

Sąsiad niewygodnym rywalem

W ostatnich latach Polska mierzyła się z Białorusią w piłce ręcznej nader często i nie zawsze wychodziła z tych pojedynków zwycięsko. Na ostatnie pięć spotkań bilans prezentuje się wyrównanie – 2 zwycięstwa Białorusi, 2 Polski i jeden remis. Wygrana w najbliższym meczu Mistrzostw Europy zapewni naszym reprezentantom awans do kolejnej rundy. Liczymy, że Polacy pójdą za ciosem i dopiszą sobie po tym meczu na konto drugie zwycięstwo.

Białoruś w pierwszym spotkaniu na tegorocznych mistrzostwach wyraźnie uległa Niemcom 29:33. W przypadku przegranej z Polską, podopieczni Yuriego Shvetsova nie mogliby już liczyć na awans do fazy pucharowej. Z turniejem już pożegnało się kilka drużyn, w tym m.in. Litwa, Bośnia i Hercegowina, Macedonia Północna, czy Ukraina.

zasady-promocji-betfan

Aby wziąć udział w promocji Betfan, należy postawić kupon z minimum 4 zdarzeniami, każde z kursem minimalnym 1.40. Kupon musi zawierać zakład na wygraną Polski z Białorusią z tego linku. Dokładna stawka kuponu to 99 zł. Minimalny kurs łączny kuponu – 5.50. Po spełnieniu tych warunków zakład na to, że Polacy wygrają, zostanie automatycznie rozstrzygnięty jako wygrany, bez względu na jego wynik. Jeśli pozostałe zdarzenia też weszły, wygrana zostanie w przeciągu 48h przypisana do naszego konta. Bukmacher może się także pochwalić jednym z najlepszych bonusów powitalnych na rynku. Zyskacie do niego dostęp z naszym kodem promocyjnym Betfan.

warunki-promocji-betfan

[blok_bonus]