W poniedziałek 29.11 poznamy wreszcie zdobywcę Złotej Piłki za rok 2021. Jedynymi realnymi kandydatami na ten moment zdają się być Robert Lewandowski i Lionel Messi. W ostatnich tygodniach faworyt zmieniał się kilkukrotnie i na dobrą sprawę niczego nie można być pewnym. Dla nas i dla bukmachera Betfan zwycięzca w tym roku jest tylko jeden — Robert Lewandowski.

W grze o Złotą Piłkę tylko dwóch kandydatów

W tym roku kalendarzowym Robert Lewandowski był absolutnie bezkonkurencyjny jeśli chodzi o zdobycze bramkowe. Napastnik Bayernu strzelił już 64 gole, a do końca roku może zagrać jeszcze co najmniej w 6 spotkaniach. Lewy  odebrał już Złotego Buta za sezon 2020/21 i pomimo 33 lat na karku jest najskuteczniejszym obecnie napastnikiem na świecie.

Kilka tygodni temu świat obiegła informacja, jakoby bliskie otoczenie Lionela Messiego miało już zostać poinformowane o triumfie Argentyńczyka w głosowaniu. Wciąż czekamy na oficjalną galę w Paryżu, jednak legalni bukmacherzy są zgodni, że faworytem jest Messi. Dla napastnika byłaby to już 7 Złota Piłka. W zeszłym sezonie nagroda nie była przyznawana, co miało związek z pandemią Koronawirusa na świecie.

zasady-promocji-betfan-złota-piłka

Promocja Betfan trwa do 29.11. Aby otrzymać bonus, należy postawić kupon z minimum 4 zdarzeniami, gdzie kurs minimalny pojedynczego zakładu jest niemniejszy niż 1.20. Dokładna stawka to 99 zł, a minimalny kurs całkowity kuponu 5.50. Nasz zakład musi zawierać typ na to, że Lewandowski zdobędzie Złotą Piłkę z tego linku. Zdarzenie, że Lewy wygra, zostanie bez względu na jego wynik rozliczone jako wygrane. Jeśli całość kuponu okaże się trafiona, otrzymamy na konto wygraną. Bukmacher może pochwalić się także jednym z najlepszych bonusów powitalnych na rynku. Dostęp do niego uzyskacie z naszym kodem promocyjnym Betfan.

warunki-promocji-betfan-złota-piłka

[blok_bonus]