Odkąd w meczach piłkarskich zaczęto stosować technologię VAR, coraz więcej bramek jest anulowanych. Niektóre takie decyzje, wpływają nawet na ostateczny rezultat jakiegoś spotkania. Zdarzyło Ci się kiedyś, że przez decyzję VAR, Twój kupon wylądował w koszu? LV Bet postanowił zaradzić takim sytuacjom. Grając mecze ekstraklasy u tego legalnego bukmachera, jeżeli nasz kupon zostanie rozliczony jako przegrany, w konsekwencji cofnięcia bramki przez VAR, otrzymamy zwrot stawki.

VARyfikacja w Ekstraklasie z LV BET

Już dzisiaj, czekają nas kolejne emocje związane z meczami PKO BP Ekstraklasy. Już o godzinie 15:00, Wisła Płock na własnym stadionie zmierzy się  Jagiellonią Białystok. Kłamstwem byłoby stwierdzenie, że te zespoły są w dobrej formie. Gospodarze tego spotkania, nie wygrali od 8 spotkań, z kolei goście na ostatnie 9, wygrali zaledwie dwa. Typy na dziś, z całą pewnością nie będą łatwą sprawą. Na kogo byśmy nie wskazali w tym spotkaniu, spotkamy się z dosyć wysokim kursem, ponieważ prezentują się one następująco: Wisła win @2.40, remis @3.30, Jagiellonia win @3.25. Arbitrem tego spotkania będzie 45 letni Jarosław Przybył.

Nieco później, bo już o 17:30 w Warszawie rozpocznie się kolejny mecz tej kolejki. Miejscowa Legia zmierzy się z Cracovią. Gospodarze, w ostatnim czasie są w naprawdę dobrej formie i pewnie kroczą po mistrzostwo kraju w tym sezonie. Mają już 5 punktów przewagi nad drugą w tabeli Pogonią Szczecin, a w przypadku wygranej w dzisiejszym meczu, ta przewaga wzrośnie do 8 oczek. Legioniści na ostatnie pięć spotkań ligowych, zdobyli aż 13 punktów, z 15 możliwych, remisując jedynie z Lechem Poznań. Dla kontrastu, goście tego starcia w takiej samej liczbie meczów, zdobyli ledwie cztery punkty. Kursy jednoznacznie faworyzują ekipę z Warszawy, lecz jest to kompletnie uzasadnione.

Aby wziąć udział w VARyfikacji, przez LV Bet kod promocyjny nie jest wymagany. W zasadzie nie ma żadnych większych wymagań postawionych przez bukmachera. Istotnym jest, aby kupon obejmował zakład na ekstraklasę, z minimalną stawką 10 zł. Kurs na pojedyńcze zdarzenie musi wynosić co najmniej 1.50. Oczywiście, aby nasz kupon wziął udział w promocji, musi być przegrany, przez cofnięcie bramki za pomocą VARu. W celu otrzymania zwrotu stawki, w postaci bonusu, wystarczy skontaktować się z bukmacherem. Bonus otrzymamy w ciągu dwóch dni, a jego maksymalna wysokość może wynieść 100 zł.