Każdy gracz, który zajmuje się zakładami bukmacherskimi z pewnością nie narzeka, kiedy ma możliwość otrzymania freebetu. Na ten moment umożliwia to legalny bukmacher Totalbet, u którego możliwe jest zdobycie nawet kilka freebetów. Każdy z nich ma wartość 25 zł i według regulaminu bonusu od Totalbet, codziennie można otrzymać jeden, aż do 23 maja godziny 23:59. Dzięki tego typu promocjom, zyskujemy coś niezależnie od wyniku naszego kuponu, co wydaje się być bardzo przyjaznym rozwiązaniem.

USTRZEL 6!

Wielu fanów piłki nożnej swoje oczy skieruje dzisiaj na finałowe spotkanie Pucharu Francji. Zmierzą się w nim PSG oraz AS Monaco. Mecz, który zostanie rozegrany o godzinie 21:15 na Stade De France zapowiada się niezwykle ciekawie. Drużyna z Paryża najpewniej straci w tym sezonie swoją dominację w lidze, na rzecz Lille, które to jest niezwykle blisko zdobycia mistrzowskiego tytułu. Ekipa Neymara i spółki odpadła również z Ligi Mistrzów, przez co dzisiejszy finał jest najprawdopodobniej jedyną szansą na zdobycie jakiegokolwiek trofeum. Z drugiej jednak strony nie należy odgórnie zakładać, że będzie to dla nich łatwe spotkanie. AS Monaco gra w tym sezonie naprawdę dobrą piłkę, przez co znajduje się na trzecim miejscu w tabeli. W zasadzie, mają oni jeszcze szansę na przeskoczenie PSG w ligowej tabeli, ale do tego potrzebowaliby ich porażki z drużyną Brest, co obiektywnie patrząc wydaje się być mało prawdopodobne. Niemniej jednak, można być pewnym, że będziemy świadkami naprawdę świetnego widowiska.

Emocji na pewno nie zabraknie również na boiskach angielskiej Premier League. Dzisiejszy dzień w tej lidze jest prawdziwą kopalnią typów bukmacherskich. W walce o europejskie puchary pozostało jeszcze kilka klubów, które najpewniej będą walczyć tak długo, jak będzie to możliwe. Interesująco zapowiada się spotkanie pomiędzy Tottenhamem a Aston Villą. Co prawda goście pozycję w tabeli mają już pewną, a Koguty wciąż walczą o to, aby móc po przerwie wakacyjnej zagrać w europejskich pucharach. Należy się jednak spodziewać, że Aston Villa będzie próbowała utrzeć nosa ekipie Spurs i utrudnić im zdobycie ich celu minimum na ten sezon. Warto dodać, że w Anglii możliwe jest już uczestnictwo kibiców na meczach piłkarskich, w związku z czym to spotkanie z poziomu trybun obejrzeć będzie mogło aż 10 tysięcy widzów, co finalnie może wpłynąć pozytywnie na ekipę gospodarzy.

Wszyscy zainteresowani wspomnianą na samym początku artykułu promocją, z pewnością są ciekawi warunków otrzymania freebetów. W zasadzie są one bardzo proste. Wystarczy postawić kupon za co najmniej 100 zł, na którym znajdą się minimum 4 zdarzenia, każde z kursem wynoszącym 1.20 lub wyższym. Co istotne wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej. Promocja jest ograniczona czasowo i trwa od 18 maja do 23 maja 2021 roku. Codziennie otrzymać można jeden freebet o wysokości 25 zł.

Odbierz bonus bez depozytu na start!

Odbieram 25 PLN bez depozytu